Odhlásiť sa
Teraz ste odhlásený.
Pokračovať
Ďakujeme vám za predplatenie!
Skontrolujte vašu e-mailové schránku, čoskoro obdržíte váš exkluzívny kód kupóna!
Ďakujeme vám za Váš záujem o náš newsletter

Prosím, potvrďte ho klknutím na odkaz v emaili, ktorý sme Vám práve zaslali. Ďakujeme!

Aby ste získali svoj kód kupóna na zľavu, kliknite prosím na potvrdzovací odkaz v e-maile, ktorý sme vám práve poslali.

Zatvoriť
ODOŠLITE SPÄTNÚ VÄZBU
top banner

Ihriská pre deti – objavujte svet plný fantázie

 

V súčasnosti je tvorivosť pre niektoré deti len veľmi vzdialeným pojmom. Sú neustále nalepené na obrazovke a čoraz menej sa chodievajú hrávať vonku. K tomu, aby nesedeli doma a chodili sa spolu s kamarátmi hrať von, by ich mohlo motivovať napríklad zábavné detské ihrisko. Budú spoločenskejšie, udržia si kondíciu a zároveň si potrénujú predstavivosť. Na vidaXL nájdete niekoľko rôznych ihrísk, hojdačiek a domčekov s hojdačkou AJ šmýkačkou.

 

 

Hojdajte sa tak vysoko, ako sa len dá

 

Keď zoberiete deti na ihrisko, určite sa musíte poriadne ovládať, aby ste na ne každú chvíľu nekričali, nech si dávajú pozor a nech sa nehojdajú tak vysoko. Pre deti je však dôležité, aby samy prišli na to, ako sa majú hrať a aby sa naučili robiť veci po svojom. Nechajte ich hojdať sa tak vysoko, ako sa dá a vyšplhať sa až na vrch preliezky. Vy ako rodičia ich môžete z bezpečnej vzdialenosti sledovať a ihneď zakročiť, ak to bude potrebné. Máte na dvore dosť miesta? Tak si pozrite naše domčeky so šmýkačkou a dvojitou hojdačkou. Na takomto ihrisku sa deti budú môcť hojdať vedľa seba a pretekať sa, kto sa hojdá vyššie!

 

 

Ihrisko priamo v záhrade

 

Na detskom ihrisku či v domčeku sa zabavia mladšie aj staršie deti. Je to miesto, kde majú rodičia vstup zakázaný a kde si môžu deti robiť, čo len chcú. Môžu si ísť do domčeka posedieť a prečítať knižku, alebo sa hrať s hračkami, ktoré si tam prinesú. Pozrite si detské ihriská a domčeky na vidaXL, nech vaše deti prídu na to, aké skvelé je hrať sa vonku!

Zoradiť podľa:
Najpredávanejšie
Cena
Filter
ZAREGISTRUJTE SA K ODBERU NEWSLETTERA

Exkluzívne ponuky pre našich členov

Výrobky na výpredaj

Nové výrobky a výhodné ponuky

Získajte 5€ zľavu**

vidaXL rešpektuje vaše súkromie
*Odhlásenie je možné kedykoľvek
**pri nákupe produktov vidaXL v hodnote €100