Odhlásiť sa
Teraz ste odhlásený.
Pokračovať
Ďakujeme vám za predplatenie!
Skontrolujte vašu e-mailové schránku, čoskoro obdržíte váš exkluzívny kód kupóna!
Ďakujeme vám za Váš záujem o náš newsletter

Prosím, potvrďte ho klknutím na odkaz v emaili, ktorý sme Vám práve zaslali. Ďakujeme!

Aby ste získali svoj kód kupóna na zľavu, kliknite prosím na potvrdzovací odkaz v e-maile, ktorý sme vám práve poslali.

Zatvoriť
ODOŠLITE SPÄTNÚ VÄZBU
top banner

Osvetlite svoju záhradu s vonkajším osvetlením od vidaXL

  

Najdlhší deň roku je už za nami a to znamená, že dni sa čoraz viac skracujú. Ak si želáte aj naďalej posedávať vonku v priaznivom počasí, zopár vonkajších svietidiel je nevyhnutných. Na vidaXL nájdete množstvo vkusných a praktických svietidiel do exteriéru, ako napríklad solárne lampy, reflektory, lampy na stenu a svietidlá do uličiek. Už skutočne nebudete mať dôvod mať tmavé miesta na svojej záhrade!

 

 

Moderné či praktické? Prečo nie oboje!

 

Osvetlenie je jednou z najdôležitejších spôsobov, ako na záhrade večer vytvoriť krásnu atmosféru. Vyberte napríklad svietidlo na stenu v tmavom rohu vašej záhrady. Ďalšou možnosťou sú krásne reflektorové svetlá, ktoré môžete umiestniť pod stromy alebo dekorácie, ktoré zvýraznia ich črty. Okrem moderných svietidiel nájdete na vidaXL aj praktické (nebojte sa, sú taktiež krásne) svietidlá. Napríklad máme lampy na senzor, ktoré sa zapnú akonáhle niekto príde pred vaše predné či zadné dvere. Je dobrý nápad osvetliť tmavé uličky na záhrade, aby ste zabránili tomu, že omylom stúpite na rastlinky.

 

 

Naplánujte svoje vonkajšie osvetlenie

 

Tak ako osvetlenie v interiéroch, aj vonkajšie osvetlenie potrebuje plán. Zistite, ktoré časti záhrady potrebujú viac svetla, akú atmosféru chcete naladiť a aké sú funkcie pre vonakjšie svetlá. Vyberte si svetlé lampy, ktoré umiestnite na chodníček, ku dverám či kôlni. Pre svetlá na navodenie nálady vyberte jemnejšie svetlá. Pozrite si ponuku vidaXL a uistite sa, že túto jeseň nebudete vonku sedieť potme!

Zoradiť podľa:
Najpredávanejšie
Cena
Filter
ZAREGISTRUJTE SA K ODBERU NEWSLETTERA

Exkluzívne ponuky pre našich členov

Výrobky na výpredaj

Nové výrobky a výhodné ponuky

Získajte 5€ zľavu**

vidaXL rešpektuje vaše súkromie
*Odhlásenie je možné kedykoľvek
**pri nákupe produktov vidaXL v hodnote €100