Neobyčajný sortiment
Doprava zdarma
Skvelé ceny

Popis

Ekologický a impregnovaný drevený latkový plot v rolke vám poskytne skvelý spôsob, ako si vytvoriť krásne oplotenie záhrady.

 

Tento trvácny latkový plot pozostáva z odolných a ekologických latiek z lieskového dreva s hnedou impregnáciou, ktoré sú pospájané pozinkovaným drôtom, a dokáže odolávať nepriaznivým poveternostným podmienkam aj silnému vetru. Lieskové drevo sa vyznačuje svojim charakteristickým šarmom a zvýrazní prírodný vzhľad vašej záhrady. Impregnované lieskové drevo dokáže odolávať akémukoľvek počasiu dlhšie ako 10 rokov, a tak vám tento plot bude slúžiť naozaj dlho. Tento krásny plot sa dá využiť nielen na oplotenie vášho súkromného pozemku či na ohradenie jazierok alebo záhonov s kvetmi, no poslúži aj ako pekná ozdoba, ktorá skrášli vašu záhradu a pri pohľade naň pocítite príjemnú atmosféru prírody. Je ako stvorený do akýchkoľvek vonkajších priestorov.

 

Tento multifunkčný plot je vysoký 60 cm a má celkovú dĺžku 5 m. Dá sa používať samostatne alebo ho môžete jednoducho upevniť k záhradnému oploteniu alebo múru.

Špecifikácie

  • Materiál: Lieskovkové drevo, hnedá impregnácia (odolné voči hnilobe)
  • Rozmery (v rolke): 60 x 500 cm (V x D)
  • Vzdialenosť medzi latkami: 7-9 cm
  • EAN: 8718475507031
  • SKU: 43140
  • Brand: vidaXL

vidaXL Latkový plot, lieskové drevo 60x500 cm

Značka : vidaXL
Predajca : vidaXL
Rozmery
€ 55.99
Vrátane DPH
Na sklade
Doprava ZDARMA, Vrátenie tovaru ZDARMA
Dodacia lehota: 5 pracovných dní
Loading...