Neobyčajný sortiment
Doprava zdarma
Skvelé ceny

Popis

Tento drevený plotový panel so zaobleným dizajnom vám poskytne atraktívny spôsob, ako si oplotiť dvor. Plotový panel je vyrobený z borovicového dreva s hnedou impregnáciou, vďaka čomu je trvácny a odolný voči hnilobe.

 

Tento vysokokvalitný drevený plotový panel má jednoduchý, no zároveň praktický dizajn a bude sa dokonale hodiť do vašej záhrady.

 

Plotový panel so vzájomne sa prekrývajúcimi latkami pôsobí elegantne, no jeho pevná konštrukcia vám zároveň poskytne vysokú úroveň súkromia a bezpečia. Náš plotový panel je vyrobený z vysokokvalitného borovicového dreva s hnedou impregnáciou, takže je veľmi pevný, trvácny a odolný voči hnilobe.

 

Tento štýlový plotový panel je ako stvorený na oplotenie vášho pozemku a zároveň poslúži aj ako atraktívny doplnok do vašej záhrady.

 

Montáž je jednoduchá, pretože všetky potrebné diely sú súčasťou balenia. Celá montáž, na ktorú budete potrebovať kladivo, vám môže potrvať aj 1 hodinu, no skúsenejší majstri to zvládnu omnoho rýchlejšie. Upozorňujeme, že drevo je prírodný materiál, a preto sa na ňom môžu vyskytnúť určité nedokonalosti.

Špecifikácie

  • Materiál: Borovicové drevo, hnedá impregnácia (odolné voči hnilobe)
  • Celková veľkosť: 180 x (155 - 170) cm (D x V)
  • Hrúbka: 3,8 mm
  • Poznámka: Všetky potrebné diely sú súčasťou balenia. Monáž je jednoduchá (za normálnych okolností vám môže celá montáž, na ktorú budete potrebovať kladivo, potrvať aj 1 hodinu, no skúsenejší majstri to zvládnu omnoho rýchlejšie)
  • EAN: 8719883804958
  • SKU: 49013
  • Brand: vidaXL

vidaXL Plotový panel, borovicové drevo 180x(155-170) cm

Značka : vidaXL
Predajca : vidaXL
€ 59.99
Vrátane DPH
Na sklade
Doprava ZDARMA, Vrátenie tovaru ZDARMA
Dodacia lehota: 5 pracovných dní
Loading...