Odhlásiť sa
Teraz ste odhlásený.
Pokračovať
Ďakujeme vám za predplatenie!
Skontrolujte vašu e-mailové schránku, čoskoro obdržíte váš exkluzívny kód kupóna!
Ďakujeme vám za Váš záujem o náš newsletter

Prosím, potvrďte ho klknutím na odkaz v emaili, ktorý sme Vám práve zaslali. Ďakujeme!

Aby ste získali svoj kód kupóna na zľavu, kliknite prosím na potvrdzovací odkaz v e-maile, ktorý sme vám práve poslali.

Zatvoriť
ODOŠLITE SPÄTNÚ VÄZBU

Skrine na Víno a Alkohol

Zoradiť podľa:
Najpredávanejšie
Cena
Filter

Luxusné skrinky na nápoje

Je pravdepodobné, že máte niekoľko cenných fliaš odložených na výnimočné podujatia. Môžete ich skladovať v akejkoľvek starej skrinke, no nebolo by lepšie vystaviť ich na luxusnej skrinke? Skrinky majú rôzne veľkosti a tvary. Ak ste milovníkom vína, najlepšie fľaše môžete vystaviť na štýlovej skrinke s niekoľkými priehradkami na víno a taktiež priestorom na zavesenie vínových pohárov. vidaXL má v ponuke výnimočné skrinky na nápoje v tvare glóbusu, ktoré budú výborne vyzerať v akomkoľvek interiéri.

Skrinky na nápoje v rôznych štýloch

Na vidaXL nájdete množstvo krásnych skriniek na alkokol v rôznych štýloch. Ak nemáte v domácnosti veľký počet vínových fliaš, ponúkame zopár malých vitríniek. Keď hľadáte výnimočný spôsob na uskladnenie svojich nápojov, vidaXL ponúka jedinečné barové skrinky v tvare glóbusu. Vaši hostia budú nadšený a jedinečný spôsob uskladnenia vínových fliaš dodá miestnosti starožitný šmrnc. Všetky vitrínky na alkohol majú na exteriéri námornícku mapu zo 16 storočia a vo vnútri repliky nástenných malieb, vďaka čomu budú skvelo vyzerať otvorené aj zatvorené. Barové skrinky sú vyrobené z eukalyptového dreva a ich teplá farba bude ideálnou súčasťou každého interiéru.

Uskladnite svoje nápoje v glóbuse

Barový servírovací stolík v tvare glóbusu je praktický na uskladnenie fliaš, no taktiež je krásnou dekoráciou. Bude sa hodiť do akejkoľvek obývačky a tak nebudete musieť chodiť do pivnice, keď budete mať doma návštevu. Vrch sa jednoducho otvára a zatvára. Glóbus má dekorácie aj vo vnútri a vždy bude vyzerať výborne.

ZAREGISTRUJTE SA K ODBERU NEWSLETTERA

Exkluzívne ponuky pre našich členov

Výrobky na výpredaj

Nové výrobky a výhodné ponuky

Získajte 5€ zľavu**

*Odhlásenie je možné kedykoľvek
**pri nákupe produktov vidaXL v hodnote €100
Vitajte späť! Medzičasom sme, bohužiaľ, zmenili naše ceny.