Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5

Zľavové kódy vidaXL

Ušetrite vďaka zľavovým kódom vidaxl, ktoré nájdete na tejto stránke. Nezabudnite sa prihlásiť na odoberanie nášho newslettera a pozrite si naše denné a týždenné ponuky.

Veselé nakupovanie!


 

 

    10% zľava na vybrané výrobky >    

 s kódom:  PONUKY01

 

 

Získajte zľavu v hodnote 10% na vybrané výrobky z úvodnej stránky akcie. 

Nedá sa kombinovať s inými kupónovými kódmi.

Platí od:  2021-02-07

Platí do:   2021-03-21

 

 

Zľavové kódy a špeciálne ponuky vidaXL

Na vidaXL kladieme veľký dôraz na dobré ceny. Sledujte zľavové kódy vidaXL, ktoré nájdete na tejto stránke, pretože s nimi budú naše už beztak nízke ceny ešte atraktívnejšie. Zľavové kódy pravidelne aktualizujeme. Len tak môžeme zabezpečiť, aby ste si u nás nakúpili rôzne typy výrobkov za tie najnižšie ceny, či už je to nábytok, párty stany, ploty alebo športové potreby. Nezabudnite si tútu stránku pozrieť aj počas Čierneho piatka, pretože tu nájdete všetky správne zľavové kódy!

Na vidaXL je doručenie tovaru vždy zdarma a nezáleží na tom, či si kúpite malý doplnok do domácnosti, veľkú súpravu záhradného nábytku alebo stacionárny bicykel.

 

Ako použiť zľavový kód vidaXL?

Zadanie zľavového kódu vidaXL je veľmi jednoduché. Stačí uviesť zľavový kód do príslušného poľa vo vašom nákupnom košíku a zľava sa automaticky odpočíta z celkovej sumy za objednávku. Predtým si však nezabudnite prečítať podmienky, za akých je možné zľavový kód uplatniť, aby ste ho mohli použiť pri svojej objednávke!

 

Prihláste sa k odberu nášho newslettera a získajte zľavu v hodnote 5 €

Keď sa prihlásite k odberu nášho newslettera, ako uvítací darček dostanete zľavu na vašu objednávku v hodnote 5 €. Ak začnete odoberať náš newsletter, medzi prvými sa dozviete o nových zľavových kódoch vidaXL, výhodných ponukách a nových výrobkoch. Budeme vás totiž pravidelne informovať o aktuálnych novinkách a trendoch, špeciálnych ponukách a o novom tovare.

 

Denné a týždenné ponuky vidaXL

Každý z našich výrobkov si zaslúži špeciálnu pozornosť. Preto sa v našej dennej ponuke môže objaviť čokoľvek od interiérového a záhradného nábytku až po športové potreby, hračky a náradie. Pri denných ponukách treba zareagovať rýchlo, pretože platia len počas 24 hodín. V neposlednom rade nájdete na vidaXL aj týždenné ponuky. Ako už vyplýva z ich názvu, tieto ponuky platia celý týždeň. Ak máte záujem o ďalšie ponuky, môžete si pozrieť aj našu stránku so špeciálnymi ponukami.