Dvojité umývadlá do kúpeľne

null

Ultramoderné dvojité umývadlá do kúpeľne 

Dvojité umývadlá do kúpeľne od spoločnosti vidaXL sú tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí chcú do svojho domova dodať moderne vyzerajúce prvky. Saténovo hladké povrchové úpravy týchto umývadiel doplnia vzhľad interiéru vašej kúpeľne. Tieto umývadlá odolné voči plesniam majú antikondenzačný povlak a sú bezolovnaté. Sú odolné voči korózii a vďaka podložkám proti hluku sú aj zvukotesné. Navyše pri montáži týchto umývadiel nebudete čeliť žiadnym problémom. Môžu byť zostavené tromi spôsobmi - vrchná montáž, zapustená montáž a zasunutie. Vyberte si tú možnosť, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

   

Vysokokvalitné dvojité umývadlá do kúpeľne s odtokom 

Vysoko kvalitné kúpeľňové umývadlá s odtokom majú elegantný a štýlový dizajn, čo z nich robí dokonalú voľbu do vašej kúpeľne. Tieto typy umývadiel sú vyrobené z vysoko kvalitnej žuly a sú veľmi odolné. Dvojité umývadlá do kúpeľne od spoločnosti vidaXL sa nielen ľahko čistia, ale sú aj tepelne odolné až do 280 stupňov Celzia. 

Mali by ste si zabezpečiť umývadlo, ktoré poskytne v kúpeľni alebo na kuchynskej linke veľa priestoru. Získate aj kútik pre vaše riady kvôli reverzibilnej funkcii - môžete ich namontovať na ľavú aj pravú stranu umývadla.

 

Dvojité umývadlá do kúpeľne s najlepšími funkciami a dizajnom 

S vynikajúcou funkčnosťou a dizajnom budú dvojité umývadlá do kúpeľne pekne fungovať aj vo vašej kuchyni. Tieto drezy sú dodávané s prémiovými sitkami, ktoré sa používajú na veľmi rýchle oddelenie odpadu a odtok vody. Navyše majú výrazný dizajn v tvare X, ktorý zaisťuje plynulý odtok vody a zároveň zabraňuje tomu, aby voda stála na dne. 

Či už chcete do kuchyne žulový alebo nerezový drez alebo dvojité umývadlá do kúpeľne, na vidaXL nájdete naozaj všetko. Vyberte si vhodný druh umývadla a nechajte si ho doručiť až k vašim dverám.

Zobraziť viac Zobraziť menej
(0 výsledkov)