Hliníkové záhradné stoly

null

Hliníkové záhradné stoly

Aj vy si radi premiestňujete nábytok v izbe či v záhrade, pretože vás baví skúšať nové spôsoby, ako jednotlivé kúsky skombinovať? vidaXL pre vás vytvorila neuveriteľne ľahký vonkajší nábytok z hliníka. Hliníkový záhradný nábytok sa vďaka svojej nízkej hmotnosti jednoducho premiestňuje, no okrem toho je aj cenovo dostupný. Stačí si len vybrať súpravu vonkajšieho nábytku so stolom a stoličkami a sami uvidíte, ako ľahko sa vám s nimi bude manipulovať. Ak už máte záhradné sedenie, potom si zaobstarajte hliníkový záhradný stôl, ktorý vaše vonkajšie priestory zaručene rozžiari.

 

Dodajte svojej záhrade nádych štýlu s hliníkovým záhradným stolom

Hliníkové záhradné stoly sú dokonalou voľbou napríklad pre majiteľov bistier, ktorý chcú zmeniť vzhľad svojho podniku bez toho, aby sa museli trápiť s premiestňovaním ťažkého nábytku. Hliníkové vonkajšie stoly sa navyše budú perfektne hodiť aj do vašej záhrady. Tieto záhradné stoly vďaka svojim úhľadným líniám vyniknú v akýchkoľvek vonkajších priestoroch. Hliník sa síce považuje za “mäkký” kov v porovnaní s oceľou, no pri výrobe hliníkových stolov sa využívajú rôzne zliatiny hliníka s inými prvkami, a preto sú výsledné výrobky naozaj pevné a trvácne. Hliníkový záhradný stôl je robustný, nezhrdzavie a dá sa kúpiť za rozumnú cenu.

 

Zariaďte si svoje vonkajšie priestory bez stresu

vidaXL má pre vás kolekciu hliníkových záhradných stolov pre 2, 4 alebo 6 osôb. Môžete si vytvoriť útulný bistro kútik na balkóne alebo väčší jedálenský kút na terase či v záhrade. S takýmto všestranným stolom bude zariaďovanie jedálenských priestorov hračka. A navyše si ich môžete časom upraviť podľa svojich predstáv. Stačí len zodvihnúť hliníkový stôl a premiestniť ho bez akejkoľvek pomoci. A nezabudnite si vybrať aj vhodný obal na vonkajší stôl, aby ste svoj nový nábytok ochránili pred nepriaznivým počasím a predĺžili tak jeho životnosť.

Zobraziť viac Zobraziť menej
(0 výsledkov)