Nadzemné bazény

null

Výhody, ktoré vám prinášajú nadzemné bazény 

Ak sa vám zdá, že nadzemné bazény sú už takmer v každej záhrade – asi to bude pravda. Keďže sú bazény čoraz dostupnejšie a letá čoraz teplejšie, určite bude dobré rozhodnutie zaobstarať si bazén pre svoj domov a ochladiť sa v dňoch, kedy teploty lámu rekordy. V porovnaní s podzemnými bazénmi majú tie nadzemné niekoľko výhod.

  •  Ich inštalácia je veľmi jednoduchá. Na rozdiel od prípravy terénu pre podzemný bazén, ktorá bude trvať týždne, a nehovoriac o počte ľudí, ktorí sa na nej budú podieľať, nadzemný bazén si môžete nainštalovať sami.
  • Ľahká inštalácia automaticky znamená, že je bazén cenovo dostupnejší. Nie je potrebné najímať žiadnych pracovníkov a vaša záhrada ostane v stave, v akom bola.
  • Tieto bazény sú bezpečnejšie, pretože nehrozí nebezpečenstvo náhodného pádu. Nevyžadujú si ani oplotenie, vďaka čomu budú skvelou voľbou, ak máte malé deti.
  • Niektoré typy je možné na zimu odložiť, takže sa nemusíte starať o údržbu, keď bazén nepoužívate.

 

Máme nadzemné bazény pre každého 

Nadzemné bazény ponúkame v mnohých variantoch. Prejdite si našu širokú škálu bazénov v rôznych tvaroch a veľkostiach a nájdite ten, ktorý sa najlepšie hodí do vášho vonkajšieho priestoru.

V závislosti od veľkosti a tvaru vašej záhrady si môžete vybrať medzi okrúhlymi, oválnymi a obdĺžnikovými bazénmi. Vyberte si pre svoje deti malý plytký bazén, aby ste sa mohli bezpečne hrať, alebo si zaobstarajte bazén dlhý až 7 metrov na poriadnu párty pri bazéne vo vašom záhrade.

V našom sortimente nájdete samostatne stojace bazény, ktoré môžete ihneď naplniť vodou. Pre vyššiu bezpečnosť majú okolo seba dokonca nafukovací kruh.

Oceľové rámové bazénové sú zvyčajne väčšie a robustnejšie. Ich zostavenie netrvá dlho, ale zaručujú dlhodobú štruktúru, ktorú môžete mať vo svojej záhrade po celý rok.

 

Ako vybrať najlepší bazén do vášho vonkajšieho priestoru 

Pri výbere nadzemného bazéna treba pamätať na niekoľko vecí.

  •  Odmerajte si záhradu

Uistite sa, že váš bazén zapadá do vašej záhrady alebo do priestoru, ktorý máte k dispozícii - radšej dvakrát merajte a raz kupujte.

  • Skontrolujte miestne predpisy

V niektorých lokalitách existujú predpisy týkajúce sa priestoru medzi bazénom a jeho okolitými štruktúrami. Vopred sa uistite, či nedošlo k žiadnemu porušeniu zákona.

  • Vyberte si tvar

Rámové bazény majú rôzne tvary (okrúhle, oválne, obdĺžnikové atď.) a niektoré z nich môžu byť vhodnejšie pre veľkosť alebo tvar vašej záhrady ako iné.

  • Zvoľte si výšku stenu 

Výška stien bazéna určuje jeho hĺbku. Pred rozhodnutím zvážte, kto bude bazén používať. Ak je bazén príliš hlboký, nie je vhodný pre malé deti. Ak je príliš plytký, nemusí byť dosť zábavný pre dospelých a skúsených plavcov.

  • Dočasné alebo trvalé bazény

Niektoré bazény môžete v zime nechať aj vonku. Ostatné je potrebné uložiť, aby ste ich budúce leto mohli opäť používať bez poškodenia mrazom.

Nech už si vyberiete akýkoľvek, môžete si byť istí, že v našom sortimente nájdete ten správny. Prejdite si ponuku a pomocou našich filtrov vyhľadajte ten najlepší bazén pre vašu záhradu, aby ste mohli čo najskôr usporiadať svoju prvú letnú párty pri bazéne!

Zobraziť viac Zobraziť menej
(0 výsledkov)