Nafukovacie bazény

null

Nájdite si lacné nafukovacie bazény 

vidaXL je tým správnym miestom, ak hľadáte cenovo dostupné nafukovacie bazény. Bazény sú obyčajne veľká investícia, ale nafukovací bazén si môže dovoliť takmer každý. Ponúkame široký výber, od veľkých bazénov, do ktorých sa zmestí celá rodina alebo skupina priateľov, až po kompaktné bazény, ktoré sú dokonalým doplnkom malej záhrady. Tento typ bazéna vám poskytne dostatok flexibility - môžete ho presúvať, aby ste sa ubezpečili, že je vždy na slnku, a jednoducho ho uložiť, keď ho nepoužívate.

 

Kúpte si nafukovacie bazény pre letnú zábavu  

Čo robíte v prípade, že sú všetky verejné bazény v okolí príliš preplnené a súkromné sú príliš drahé? Začnete premýšľať nad tým, že si zakúpite svoj vlastný nafukovací bazén!

Nafukovací bazén nie je určený len pre deti. Zaručene sa stane zdrojom zábavy pre celú rodinu počas letných mesiacov. Nafukovací bazén je prenosný, takže si ho v lete môžete vziať na párty, či už do záhrady alebo na dovolenku.

Na rozdiel od tradičných bazénov nebudete musieť čakať týždne, kým sa prvýkrát ponoríte do vody. Keď dostanete zásielku domov, bude trvať len pár minút, kým sa budete nerušene chladiť vo svojom vlastnom súkromnom bazéne. A zostavenie nemôže byť jednoduchšie - potrebujete iba čerpadlo a zdroj vody. Ak máte elektrické čerpadlo, pôjde to ešte rýchlejšie.

 

Nájdite si veľký nafukovací bazén pre rodinu a priateľov 

Vo vidaXL si môžete kúpiť aj veľký nafukovací bazén, do ktorého sa zmestí celá rodina alebo skupina priateľov. Veľký bazén sa okamžite každý obľúbi a premení vašu záhradu na párty miesto. V našej kolekcii produktov nájdete nafukovacie bazény dlhšie ako 3 m, do ktorých sa pohodlne zmestí niekoľko ľudí.

Mať obrovský nafukovací bazén znamená, že je budete mať dostatok miesta aj pre najštýlovejšie bazénové doplnky. Ponúkame aj skvelé nafukovačky do bazéna v tvare jednorožcov, plameniakov a dokonca aj plátkov pizze! Prezrite si naše produkty a pridajte toto leto do vášho bazéna a na záhradu aj niečo zábavné.

 

Jednoducho sa udržiavajú

Tak ako všetky bazény, aj nafukovacie bazény si vyžadujú pravidelnú údržbu. Dokonca sa čistia oveľa jednoduchšie ako čistenie veľkých podzemných bazénov.

Nafukovacie bazény sú vyrobené z hladkého PVC alebo vinylového materiálu, ktorý môžete utrieť bežným čistiacim prostriedkom. Na konci ho dôkladne opláchnite a bazén bude pripravený na budúce použitie. 

Ak máte nafukovací alebo iný nadzemný bazén, je dobré ho napustiť vodou a počkať jeden alebo dva dni, aby sa zahriala. Ak nemáte čas čakať, stačí do studeného bazéna pridať niekoľko vedier s horúcou vodou. Aby ste počas tejto doby udržali čistotu od lístia, trávy, chrobákov a iného odpadu, je dobré zaobstarať si sieťku na bazén, aby ste vybrali všetko, čo do vášho bazéna nepatrí. Môžete ho tiež zakryť, keď ho nepoužívate.

V prípade väčšieho bazéna sa tiež odporúča používať chlórové tablety, aby bola voda dezinfikovaná a bezpečná.

Ďalším užitočným nástrojom je bazénový vysávač. Týmto spôsobom môžete ľahko vydrhnúť podlahu vášho bazéna a vyčistiť rohy, ktoré sú inak ťažko dostupné.

 

Deti ich budú milovať

Jazdenie na bicykli alebo čítanie kníh majú síce deti radi, ale nikdy ich neomrzí hranie sa v bazéne vo vlastnej záhrade. Prejdite si našu kolekciu nafukovacích bazénov so zábavnými detailmi, ktoré sú určené špeciálne pre deti.

Zobraziť viac Zobraziť menej
(0 výsledkov)