Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.2 / 5

Škandinávsky štýl interiéru

Svetlý, prírodný a nadčasový

 

Škandinávsky interiér by mal byť jednoduchý, funkčný a najmä presvetlený. Aj keď je dôležitým znakom škandinávskeho štýlu minimalizmus, neznamená to, že je nudný. Práve naopak, vyznačuje sa teplou a príjemnou atmosférou. Tento interiérový štýl je spätý s prírodou, čo sa odrzkadľuje v použitých materiáloch a textúrach. Keď vojdete do interiéru zariadeného v škandinávskom štýle, hneď sa tam cítite ako doma.


 

 

       

Útulný škandinávsky štýl

Ak si chcete vo svojom príbytku vytvoriť útulnú atmosféru, ktorá je pre škandinávsky štýl typická, máme pre vás niekoľko tipov a trikov. V prvom rade myslite na to, že nie všetky prvky interiéru musia byť biele. Pracujte s bielou ako základnou farbou a pridávajte doplnky v čiernej, sivej či v pastelových farbách, a nezabudnite ani na množstvo pestrofarebných rastlín a kvetov. Hrejivý a útulný vzhľad docielite aj pomocou dreveného nábytku a drevenej podlahy v kombinácii s rôznorodými textúrami kobercov, diek, vankúšov a čalúnenia v zladených farebných odtieňoch.

Zobraziť všetky výrobky v škandinávskom štýle>

       
               

 

 

 

 

       

 

Presvetlite svoje bývanie

Škandinávsky interiér má byť predovšetkým svetlý a žiarivý. Keďže pochádza zo Škandinávie, kde sú zimy dlhé a tmavé, najdôležitejšie je, aby do interiéru prenikalo čo najviac denného svetla. Ak nemáte veľké okná, skúste strategicky rozmiestniť svietidlá tak, aby ste umelé osvetlenie využili na maximum a pohrajte sa aj so zrkadlami, ktoré svetlo odrazia a rozjasnia aj tmavšie časti interiéru.

       
       

 


  

       

 

Kolekcie

Objavili ste niečo, čo sa vám páči? Kombinujte v štýle mix & match!


 

 

Pozrite si všetky štýly na rok 2020