Prihláste sa na odber newslettera!

vidaXL je viac než len váš obľúbený online obchod pre domácnosť a záhradu. U nás nájdete tie najlepšie zľavy a špeciálne ponuky a množstvo skvelých inšpirácií na váš najnovší projekt. Chcete sa o týchto fantastických výhodách vždy dozvedieť medzi prvými? Potom začnite odoberať newsletter vidaXL ešte dnes!

Nechajte sa inšpirovať obľúbenými interiérovými štýlmi

Zistite viackeyboard_arrow_right

Objavte najnovší tovar vidaXL

Zobraziť všetkokeyboard_arrow_right

Pozrite si najlepšie ponuky na vidaXL

Zobraziť terazkeyboard_arrow_right

 

Objavte naše najnovšie výrobky

Keď sa prihlásite na odber newslettera vidaXL, získate prístup k exkluzívnym výhodám. Medzi prvými sa dozviete o nových výrobkoch vidaXL, ktoré sme pridali do nášho internetového obchodu. Budeme váš informovať aj o najnovších propagačných akciách, najhorúcejších aukciách a pravidelných výhodných ponukách. Áno, myslíme tým úžasné zľavy, ktoré jednoducho nemôžete premeškať! Nehovoriac o tom, že máme celú stránku venovanú skvelým zľavovým kódom, ktoré pravidelne aktualizujeme!

Nájdite inšpiráciu

Newsletter vidaXL slúži ako skvelý zdroj inšpirácie pre každého, a preto sme naň naozaj hrdí! Sme tu, aby sme vám pomohli s čímkoľvek od nápadov na zariadenie záhrady a bývania až po skvelé tipy na interiérový dizajn, ktoré nájdete v našom blogu spolu s tipmi na nábytok do každej izby! Keď sa prihlásite na odber newslettera vidaXL, budete sa môcť dozvedieť o najnovších trendoch a ikonických štýloch ako prví! A okrem toho pre vás neustále pripravujeme podrobných sprievodcov nákupom, aby ste boli pred každým nákupom na vidaXL dobre informovaní!

*Podmienky na uplatnenie zľavového kódu za odber newslettera:

•    Odhlásiť z odberu sa môžete kedykoľvek
•    Minimálna hodnota objednávky je 100 €
•    Zľava platí len na výrobky značky vidaXL
•    vidaXL rešpektuje vaše súkromie
•    Platia zásady ochrany súkromia vidaXL.