Odhlásiť sa
Teraz ste odhlásený.
Pokračovať
Odteraz vám budeme posielať náš newsletter!
assortment_usp
Nezabudnite si, prosím, skontrolovať svoju emailovú schránku - o niekoľko hodín vám príde email s kupónovým kódom.
*Minimálna hodnota objednávky je €100,-. Zľava platí len na výrobky značky vidaXL. vidaXL rešpektuje vaše súkromie. Odhlásiť sa môžete kedykokoľvek.
close
Ďakujeme vám za Váš záujem o náš newsletter

Prosím, potvrďte ho klknutím na odkaz v emaili, ktorý sme Vám práve zaslali. Ďakujeme!

Aby ste získali svoj kód kupóna na zľavu, kliknite prosím na potvrdzovací odkaz v e-maile, ktorý sme vám práve poslali.

Zatvoriť
ODOŠLITE SPÄTNÚ VÄZBU

O nás

vidaXL – Live it up for less!

vidaXL je medzinárodný on-line predajca. "Ponúkame prekvapivú škálu výrobkov pozostávajúcich z tisícov článkov z kategórií, ako domov, záhrada, garáž, domácich majstrov a oblečenie." Navyše vo všetkých krajinách, v ktorých pôsobíme, ponúkame zákaznícky servis v rodnom jazyku. Pozrite sa na náš firemný film tu:

 

 

Prečo sme tu?

Spotrebitelia sú stále viac a viac cenovo vedomý. vidaXL ponúka produkty potrebné v dome a okolo neho za konkurencieschopné ceny, a chcú, aby tieto produkty boli prístupné čo najväčšiemu počtu zákazníkov možné.
 

Ako môžeme toto dosiahnuť?

Vyberáme produkty s vysokým dopytom a kupujeme ich priam od zdroja, vo veľkom. Sme schopní ovplyvniť dizajn a balenie výrobkov, čo nám umožňuje optimalizovať pre celý dodávateľský reťazec, a nakoniec naši zákazníci zaplatia za výrobky veľmi rozumnú cenu.
 

Pre koho?

Naše výrobky predávame spotrebiteľom, ktorí si dajú záležať na primeranej cene. Výrobky ponúkame po celej Európe, v Spojených štátoch a v Austrálii a neustále tvrdo pracujeme na našom rozšírení a oslovení ešte väčšieho počtu zákazníkov. 

Náš príbeh

Všetko to začalo s on-line predajom produktov v malom, ale to rýchlo sa premenilo nie len na obrovský rast, ale aj výrobu výrobkov pod vlastnou značkou vidaXL. Počet výrobkov vyrobených výhradne na základe vidaXL vlastnej značky rástla exponenciálne, a sme rozšírili svoj trh do niekoľkých európskych krajín. Vlastné vidaXL.com internetové obchody boli ďalším logickým krokom v úspešnom príbehu. Úspech spoločnosti spočíva v získavaní a ponúkaní produktov pri ešte lepšie konkurencieschopné ceny tým, že neustále hľadáme znížit náklady, a to bez kompromisov na kvalite. Základom efektívnej organizácie, s jasným a jednoznačným zameraním na hodnotu za peniaze, bol nakoniec založený týmto spôsobom.
 

Čo sľubujeme našim zákazníkom

Ako zákazník vidaXL nás môžete držať na tieto sľuby:
 

Dobrá cena

Neexistuje nič, čo by sme nenávideli viac ako prečerpanie na produktoch, a veríme, že nie sme v tom sami. Tým, že udržiavame úplnú kontrolu nad všetkými procesmi v celom dodávateľskom reťazci, budeme vždy schopní ponúkať naše produkty za konkurencieschopnú cenu.
 

Dobrý servis

Ponúkame našim zákazníkom dobré služby. Ak máte otázku týkajúcu sa produkt, prepravu alebo platbu, náši zástupcovia zákazníckeho servisu sú vždy pripravení pomôcť, vo vašom rodnom jazyku. A doprava a naávrat tovaru sú vždy zdarma na webových obchodoch vidaXL. Samozrejme sa niečo sa môže pokaziť raz za čas. Ak sa tak stane pre vás ako zákazníka, sľubujeme tento problém vyriešiť k Vašej spokojnosti.
 

Dobrý pocit

S nákupom od vidaXL sa cítite dobre. Môžete si kúpiť výrobky vidaXL cez ktorúkoľvek platformu ktorá vám najviac vyhovuje, a dodatočne sľubujeme že nakupovanie na vidaXL vám dá nával pocitu dobrého nákupu.

 

Zostávajúci čas:
Aktuálna ponuka:
Nepremeškajte naše promo akcie
Zľava €5,-*
checkmark

Ponuky len pre našich exkluzívnych zákazníkov

checkmark

Nahliadnutie do nášho nového tovaru

checkmark

Aktuálne informácie o všetkých zľavových kupónoch

checkmark

Inšpirácie z tých najnovších trendov

Zľava €5,-*
smiley_joy
Prihláste sa na odber nášho newslettera
*Minimálna hodnota objednávky je €100,-. Zľava platí len na výrobky značky vidaXL. vidaXL rešpektuje vaše súkromie. Odhlásiť sa môžete kedykokoľvek.
close