Odhlásiť sa
Teraz ste odhlásený.
Pokračovať
Odteraz vám budeme posielať náš newsletter!
assortment_usp
Nezabudnite si, prosím, skontrolovať svoju emailovú schránku - o niekoľko hodín vám príde email s kupónovým kódom.
*Minimálna hodnota objednávky je €100,-. Zľava platí len na výrobky značky vidaXL. vidaXL rešpektuje vaše súkromie. Odhlásiť sa môžete kedykokoľvek.
close
Ďakujeme vám za Váš záujem o náš newsletter

Prosím, potvrďte ho klknutím na odkaz v emaili, ktorý sme Vám práve zaslali. Ďakujeme!

Aby ste získali svoj kód kupóna na zľavu, kliknite prosím na potvrdzovací odkaz v e-maile, ktorý sme vám práve poslali.

Zatvoriť
ODOŠLITE SPÄTNÚ VÄZBU

 

Zľavy a ponuky na vidaXL sú vždy naozaj výhodné!

Pravidelne si pozerajte túto stránku, aby ste nikdy nepremeškali zľavový kód na vidaXL! Na tejto stránke nájdete praktický prehľad aktuálnych zľavových kódov, aby ste mohli využiť výhody, ktoré prinášajú tie najlepšie ponuky. Voucher vás neoslovil? Potom si pozrite aj naše denné a týždenné ponuky alebo sa prihláste na odoberanie nášho newslettera.

Veselé nakupovanie!


 

 

     Zľava v hodnote 20 € na súpravy záhradného nábytku  >     

 s kódom:  Supravy  

 

 

Platí na  vybrané výrobky uvedené na stránke kampane súpravy záhradného nábytkuznačky vidaXL. Minimálna hodnota objednávky 299 €.

Nedá sa kombinovať s inými kupónovými kódmi.

Platí od:  2020-02-05

Platí do:   2020-02-29

 

 

Nenachádzate vhodný zľavový kód na výrobok, ktorý si veľmi chcete kúpiť? Tak sa prihláste na odoberanie nášho newslettera! Pri vašej objednávke získate zľavu vo výške €5 a budete dostávať aktuálne informácie o všetkých novinkách, inšpiráciách, špeciálnych ponukách a výpredajoch! 

 

Na tejto stránke nájdete najaktuálnejšie denné a týždenné ponuky na vidaXL. Nikdy nepremeškajte špeciálne ponuky na vaše obľúbené výrobky a objavte ich už teraz!

 Pravidelne sledujte zľavové kódy a využívajte výhody našich špeciálnych ponúk a výpredajov!

 Na vidaXL kladieme veľký dôraz na výhodné ceny. Čo môže byť lepšie ako si nakúpiť obľúbené výrobky v skvelej zľave! Preto vám pravidelne dávame príležitosť nakupovať rôzne výrobky za tie najnižšie ceny. Sledujte zľavové kódy vidaXL, ktoré nájdete na tejto stránke. Okrem skvelých zliav môžete vždy rátať aj s tým, že doprava a dodanie tovaru je úplne zadarmo, či už si kúpite maličkú hojdaciu sieť pre škrečka alebo obrovskú súpravu záhradného nábytku či kuchynských stoličiek v škandinávskom štýle.

 

Už nikdy si nenechajte ujsť možnosť využiť našu špeciálnu ponuku alebo zľavový kód!

Začnite odoberať náš newsletter, aby ste nikdy nezmeškali naše špeciálne ponuky, exkluzívne výpredaje alebo zľavové kódy. Budeme vás informvať o najaktuálnejších novinkách a trendoch, špeciálnych ponukách a nových výrobkoch v našom sortimente. Keď sa prihlásite, získate aj zľavu v hodnote €5 na vašu ďalšiu objednávku.


Výrobky, ktoré dávame do pozornosti po celý deň a niekedy aj po celý týždeň.

Všetky naše výrobky si zasluhujú pozornosť. Preto v našich skvelých denných ponukách nájdete všetko od interiérového a vonkajšieho nábytku až po stacionárne bicykle či náradie. V prípade denných ponúk musíte konať naozaj rýchlo, pretože trvajú len 24 hodín. Ak potrebujete viac času, vždy môžete využiť naše týždenné ponuky. Tie, ako vyplýva z ich názvu, platia počas celého týždňa. Aj tu sa dá nájsť niekoľko úžasných výrobkov za ešte úžasnejšie ceny.

 

Pridajte si túto stránku medzi záložky, začnite odoberať náš newsletter a už nikdy nepremeškáte možnosť využiť špeciálne ponuky alebo zľavové kódy na vidaXL!

Zostávajúci čas:
Aktuálna ponuka:
Nepremeškajte naše promo akcie
Zľava €5,-*
checkmark

Ponuky len pre našich exkluzívnych zákazníkov

checkmark

Nahliadnutie do nášho nového tovaru

checkmark

Aktuálne informácie o všetkých zľavových kupónoch

checkmark

Inšpirácie z tých najnovších trendov

Zľava €5,-*
smiley_joy
Prihláste sa na odber nášho newslettera
*Minimálna hodnota objednávky je €100,-. Zľava platí len na výrobky značky vidaXL. vidaXL rešpektuje vaše súkromie. Odhlásiť sa môžete kedykokoľvek.
close