vidaXL má viac než 10-ročné skúsenosti v cezhraničnom elektronickom obchode a poskytuje Vám možnosť ako rýchlo a bez námahy zvýšiť svoje predaje. Prihláste sa ešte dnes do nášho partnerského programu a využite všetky výhody, ktoré Vám naše ponuky prinesú!

Prostredníctvom našich najlepších ponúk Vám umožníme rásť a pritiahnuť nových zákazníkov. Budete mať prístup k našim produktovým feedom, kupónom a k ďalším marketingovým materiálom. Náš Account Manager bude s Vami v kontakte a spoločne vytvoríte jedinečné ponuky prispôsobené Vašim potrebám. S programom vidaXL Affiliate Program sa zaručene zviditeľníte!

 

 

  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

«"S vidaXL spolupracujeme ako affiliate partner už takmer tri roky a vždy to bol jeden z najlepších partnerov. vidaXL je vždy ochotná skúšať nové nápady, aby sme z nášho obchodného vzťahu mohli vyťažiť čo najviac"

– Florine van de Werff Vouchercloud

 

 
 

 

1. Prihláste sa:

Prihláste sa do nášho partnerského programu a vidaXL posúdi Vašu žiadosť počas nadchádzajúcich pracovných dní.

 

2. Pripojte sa k programom jednotlivých krajín:

Vyberte si program pre krajiny, v ktorých chcete predávať.

 

3. Zvoľte si svoje ponuky:

Vyberte si svoje ponuky a využite naše marketingové materiály na Vašej webovej stránke.

 

4. Vytvárajte konverzie

Ak kliknutie z Vašej stránky povedie k predaju na našej stránke, získate províziu, pričom používame atribúciu posledného kliknutia.

 

5. Zdvihnite latku!

Čím viac konverzií vytvoríte, tým vyššia bude úroveň Vašej provízie! Ponúkame 3 rôzne úrovne: bronzovú, striebornú a zlatú

 

6. Zarobte peniaze:

Provízie vyplácame 1 krát do mesiaca, a to hneď , ako dosiahnete minimálnu hodnotu zárobku vo výške 25€

 

Obmedzenia:

Berte, prosím, do úvahy, že budeme kontrolovať Vašu webovú stránku, aby sme zistili, či spĺňa naše kritériá, keďže v našom partnerskom programe vidaXL existujú určité obmedzenia. Zakazujeme napríklad používanie softwaru, ktorý slúži na stimulovanie kliknutí. V rámci nášho programu Affiliate Program sa taktiež nepovoľuje rasistický, pornografický, násilný, nenávistný a kriminálny obsah. Ak chcete zistiť, či Vaša stránka spĺňa naše kritéria, navštívte, prosím, Obmedzenia, kde nájdete kompletný zoznam..

 
 

Využívajte naše ponuky a prilákajte nových zákazníkov alebo si vytvorte vlastné ponuky spoločne s Vašim Account Managerom. Profitujte z nášho modelu dynamickej provízie a zarábajte bez námahy! Vyjdite z davu vďaka partnerskému programu vidaXL!