Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5

Športové potreby

Zobrazuje sa: 1-48 z 570
  • ...

Športový tovar na vidaXL

Ste športový nadšenec alebo so športom len začínate? Na vidaXL sa snažíme ponúkať vhodný tovar pre každého, a nezáleží na tom, či už máte tehličky na bruchu alebo na nich len pracujete. Sme známi našim širokým sortimentom výrobkov, a to aj v oblasti športu. Keď si pozriete našu sekciu so športovými potrebami, presvedčíte sa, že sme mysleli na všetky typy športovcov. V našom internetovom obchode môžete kúpiť napríklad konské postroje, šípky, posilňovacie stroje alebo neoprénové obleky. Za naše dobré ceny sa skutočne oplatí niečo z toho vyskúšať. Ak sa vám daný šport nebude páčiť, môžete prejsť na iný a neminiete na to veľa peňazí.

Začnite trénovať s našim športovým vybavením

Cvičenie je zdravé! No nie vždy je ľahké s ním začať. Keď pracujete na plný úväzok, na cvičenie sa ľahko zabudne. Pre tých, ktorí nemajú veľa voľného času, však tiež máme praktické športové náradie, ako napríklad mini domáceho trénera. Môžete cvičiť priamo za písacím stolom v práci alebo doma. Ak uprednostňujete skôr oddychovú jogu, či už doma alebo v joga štúdiu, na vidaXL nájdete rôzne podložky na cvičenie. Zaznamenávajte si svoje výsledky pomocou našich skvelých športových náramkov a hodiniek.

Športové potreby a hry

Nielenže je cvičenie zdravé, ale môžete pri ňom aj relaxovať. Okrem posilňovacích strojov ponúkame aj množstvo zábavného športového tovaru, ktorý vás až tak neunaví. Zahrajte si šípky alebo vyzvite svojich priateľov na turnaj v biliarde či vzdušnom air hokeji! Pozrite si náš kompletný sortiment na vidaXL.sk.

Zobraziť viac