Žite lepšie za menej!

Sme globálny internetový obchod so sídlom v Holandsku, ktorý predáva všetko, čo potrebujete do svojho domu a záhrady. Veríme, že by ste mali mať možnosť si jednoducho premeniť svoje bývanie na krásny a funkčný domov v akejkoľvek etape svojho života.

#sharemevidaxl

Kto sme v číslach

0+

miestnych online obchodov

0+

skvelých zamestnancov

0+

výrobkov našej vlastnej značky

Naša misia

Aby bol každodenný
život dostupnejší.

Sľubujeme, že sa vždy budeme snažiť, aby sme boli...


Cenovo dostupní a v súlade s trendmi.

V našom internetovom obchode vždy nájdete moderné, udržateľné, praktické aj ručne vyrobené výrobky za dobré ceny.

Predajňou, kde nájdete všetko do vášho bývania na jednom mieste.

Od nábytku až po náradie, od hobby výrobkov až po dekorácie a od tovaru pre deti až po párty doplnky; v každej životnej etape u nás nájdete presne to, čo potrebujete.

Rýchlejší než kamenné predajne s nábytkom.

Využite rýchle odoslanie objednávky nezávisle od veľkosti výrobku. Ešte pohodlnejšia je rýchla samoobsluha v sekcii Môj účet.

Naša cesta

Z 2 ľudí na 3000 a z 1 krajiny na viac než 30! Kliknite alebo ťuknite na šípky nižšie a dozviete sa viac...


keyboard_arrow_down Začiatky!

Dvaja mladí holandskí podnikatelia sa rozhodli začať predávať tovar cez internet na rôznych platformách.

keyboard_arrow_downPrvý online obchod

Podnikaniu sa darilo, a tak nastal čas založiť vlastnú predajnú platformu. V tomto roku bol v Holandsku spustený náš prvý internetový obchod.

keyboard_arrow_downPrvé distribučné centrum

O niekoľko rokov neskôr sme v Holandsku otvorili nové kancelárie a naše prvé distribučné centrum.

keyboard_arrow_down Zahájenie predaja v Austrálii

Niekedy nás tie najlepšie príležitosti čakajú na druhom konci sveta! A tak sme otvorili online obchod v Austrálii.

keyboard_arrow_downNová značka, nový sortiment výrobkov

Našou najväčšou inšpiráciou je prinášať radosť do domácností po celom svete. V roku 2013 sme začali vyrábať tovar našej vlastnej značky, a tak bola predstavená značka vidaXL. Vtedy vznikol aj samotný názov vidaXL: "vida" znamená "život" a "XL" znamená žiť naplno.

keyboard_arrow_down Internetové obchody v 30 krajinách

V roku 2015 sme dosiahli veľký míľnik. Dvojčlenný podnik sa premenil na globálny e-shop, ktorý svoj tovar predáva v 30 krajinách. A to všetko vďaka našim zákazníkom!

keyboard_arrow_down Zahájenie predaja v USA

Začať predávať tovar v USA bolo ďalším logickým krokom na našej dobrodružnej ceste. Po tom, ako sme rozšírili naše služby do mnohých krajín, sme v roku 2016 otvorili online obchod aj v USA.

keyboard_arrow_downdropshippingXL

Zaviedli sme program dropshippingXL, aby sme pomohli aj ďalším, ktorí majú záujem viesť svoj vlastný podnik. Členovia programu môžu jednoducho rozvíjať svoje podnikanie, zatiaľ čo my sa postaráme o logistiku. Viac sa dozviete tu!

keyboard_arrow_down Nové sídlo

Hlavné sídlo spoločnosti sme založili v meste Venlo (Holandsko), aby sme sa stali súčasťou rušného distribučného centra.

keyboard_arrow_down Vlastná továreň

Do tohto roku sme výrobu nášho tovaru zverovali iným podnikom, no už dlhšie sme chceli vyrábať naše výrobky sami. Nakoniec sme v roku 2019 začali vyrábať svoj vlastný tovar vo vlastnej továrni.

keyboard_arrow_down Sponzori futbalového tímu

Holandsko je bezpochyby krajnou, ktorá miluje futbal. Keďže sme holandská spoločnosť, považovali sme za správne začať sponzorovať miestny futbalový tím VVV-Venlo.

keyboard_arrow_down Distribučný uzol

Vzhľadom na rast nášho podniku bolo nutné vylepšiť naše prevádzkové činnosti. Preto sme otvorili distribučný uzol v Poľsku, cez ktorý teraz prechádza veľká časť našich zásielok.

keyboard_arrow_downNové dobrodružstvá!

Rok 2022 bol pre nás veľmi dôležitý. Naši zamestnanci sa opäť schádzali v kanceláriách a oslávili sme otvorenie nových predajní v Japonsku, Spojených arabských emirátoch a Saudskoarabskom kráľovstve.