Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5

Kreslá a stoličky

Zobrazuje sa: 1-48 z 4323
  • ...

Stoličky a kreslá rôznych tvarov a rozmerov

Ak hľadáte stoličky a kreslá prvotriednej kvality, na vidaXL nájdete všetko, čo potrebujete. Poskytujeme široký sortiment jedálenských stoličiek, barových stoličiek, kresiel, hojdacích kresiel, a dokonca aj masážnych kresiel. Snažíme sa, aby bol náš sortiment čo najpestrejší, a preto ponúkame výrobky z rôznych materiálov, v rôznych farbách a modeloch.

Vyberte si stoličky či kreslá, na ktorých budete mať pri sedení správne držanie tela

Pohodlné sedenie je jedným z najpodstatnejších účelov stoličky či kresla. Veď nikto nemá rád, keď sa mu zle sedí! Pri výbere vhodnej stoličky alebo kresla treba brať do úvahy hneď niekoľko vecí. Jednou z nich je výška stoličky. Pri správnom sedení je dôležité, aby boli obidve chodidlá položené na zemi. Ďalej treba myslieť aj na čalúnenie kresla. Musí byť dostatočne mäkké, aby sa na ňom sedelo pohodlne. Niektorí ľudia okrem toho uprednostňujú kreslá či stoličky s opierkami na ruky alebo s vysokým operadlom, no to už je otázkou osobného vkusu. U nás na vidaXL však, našťastie, nájdete všetko, čo hľadáte!

Stoličky a kreslá do každého interiéru

Na vidaXL si môžete pozrieť obrovský sortiment kresiel a stoličiek. Od elegantných jedálenských kresiel až po pútavé a moderné stoličky na perovej kostre a od štýlových barových stoličiek až po masážne kreslá či kreslá butterfly. Kombinovanie rôznych štýlov je teraz naozaj populárne. Skombinujte klasický drevený jedálenský stôl s bielymi stoličkami na perovej kostre, čím vytvoríte jedinečný eklektický vzhľad. S touto kombináciou bude váš interiér pôsobiť zaujímavo a jedinečne. Tak isto sa dá postupovať pri výbere sedacej súpravy do obývačky. Môžete si zaobstarať súpravu pohovky s kreslami alebo zaexperimentovať s novým štýlom pre naozaj pôsobivý efekt!

Barové stoličky k vášmu vysokému jedálenskému stolu

Ak máte doma vysoký jedálenský stôl alebo barový pult, zídu sa vám nové barové stoličky s krásnym a štýlovým dizajnom! Výška týchto stoličiek sa obvykle dá nastaviť, aby na stôl dočiahli všetci. Môžete si vybrať konzervatívne prevedenie v bielej alebo čiernej farbe alebo povoliť uzdu fantázií a vybrať si farbu, ktorá vás najviac upúta!

Zobraziť viac