Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.2 / 5

Dom a záhrada

Zobrazuje sa: 1-48 z 9353
  • ...

Najlepší obchod s domácimi potrebami pre každého

Ak hľadáte široký sortiment výrobkov, počnúc od doplnkov do kúpeľne až po posteľné obliečky či svietidlá, na vidaxl.sk ste na správnom mieste. Tu nájdete všetok tovar do domácnosti a do záhrady, takže nebudete musieť hľadať ďalšie internetové obchody ani kamenné predajne. Nenechajte sa odradiť obrovským množstvom výrobkov, ktoré predávame – prevedieme vás jednotlivými kategóriami nášho sortimentu a ukážeme vám, aké potreby do domácnosti a do záhrady máme v ponuke.

Pozrite si sortiment tovaru v našom internetovom obchode

Na vidaXL nájdete oveľa viac než len nábytok. V našom eshope predávame výrobky od A po Z. Uvidíte tu množstvo rozličných predmetov, ktoré sa vám v domácnosti určite zídu. Pozrite si naše krby, dekorácie do bytu, bazény či rôzne doplnky do exteriéru. Keďže ponúkame naozaj široký sortiment tovaru, je veľmi pravdepodobné, že objavíte niečo, čo zodpovedá vášmu štýlu aj osobnému vkusu. Náš internetový obchod neustále vylepšujeme. Poďme spoločne napredovať v digitálnej ére online nakupovania!

Úspešné nakupovanie v našom internetovom obchode

Chceme, aby bolo pre vás nakupovanie v našom internetovom obchode čo najpríjemnejšie. Preto sa vám budeme snažiť pomôcť, ako najlepšie vieme - napríklad tak, že zabezpečíme, aby uskutočňovanie objednávok prebiehalo bez akýchkoľvek komplikácií. Keď si vyberiete všetky potreby do domácnosti a záhrady, ktoré si chcete objednať, stačí výrobky jednoducho pridať do nákupného košíka. Nakupovanie na vidaXL tiež znamená, že nebudete platiť poštovné! Online nakupovanie nikdy nebolo zábavnejšie.

Zobraziť viac