Neobyčajný sortiment
Doprava zdarma
Skvelé ceny
Nábytok  (883)
Pohovky  (883)

Pohovky

Pohodlné sedačky na vidaXL

Obývacia izba bez sedačky je ako párok v rohlíku bez horčice… jednoducho neprijateľné! Pohocka je ústredným bodom celej obývačku a spája všetky ostatné kusy nábytku v priestore. Stači pridať úžasné nové kreslá a peknú taburetku, a útulné posedenie je hotové! Ak hľadáte pohodlný gauč, ste tu správne. Na vidaXL nájdete rohové sedačky vysokej kvality, fantastické rozkladacie pohovky a prekrásne sedačky pre dve či tri osoby.

Výber tej správnej pohovky

Výber novej pohovky je niekedy skutočnou výzvou. Existuje toľko možností, z ktorých si môžete vybrať! V prvom rade najprv vyberte tvar svojej novej sedačky. Môžete si vybrať jednoduchý gauč pre dve či tri osoby, ale aj rohovú sedačku, ktorá je momentálne veľmi populárna. Ak si zaobstaráte rohovú pohovku, nepotrebujete kreslá, lebo takáto sedačka poskytne dosť miesta na sedenie sama o sebe. Pohovky sú vyrábané v širokej škále materiálov. Aký materiál si vyberiete záleží na vašich preferenciách. Kožená sedačka vyzerá skutočne luxusne, no niektorým ľuďom príde príliš chladná. Nezabudnite ani na rozmery svojej novej sedačky. Vyberte si peknú časť svojej obývačky a dôkladne premerajte, koľko miesta na pohovku tam je. Prajeme vám veľa štastia pri výbere a sme si istí, že sa rozhodnete správne!

Tie správne dekorácie k vašej pohovke

Ak ste si už vybrali novú sedačku, je na čase trochu ju skrášliť. Môže to vyznieť zvláštne, no zopár podušiek či mäkká deka dokáže kompletne zútulniť vašu pohovku. Sedačka v neutrálnych farbách bude dokonale oživená s pár farebnými vankúšmi. Hrejivá deka bude skvelo vyzerať, a taktiež vás zahreje počas chladných večerov. Užívajte si výber skvelých doplnkov na vidaXL! 

Zobraziť viac