Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5
Nábytok  (709)
Pohovky  (709)

Pohovky

Zobrazuje sa: 1-48 z 709
  • ...

Pohodlné pohovky na vidaXL

Obývačka bez sedačky je ako hotdog bez horčice… jednoducho neprijateľné! Pohovka je ústredným prvkom celej obývačky a spája všetky ostatné kusy nábytku v priestore. Stačí k nej pridať úžasné nové kreslá a peknú taburetku a útulné posedenie je na svete! Ak hľadáte pohodlný gauč, ste na správnom mieste. Na vidaXL nájdete kvalitné rohové gauče, fantastické rozkladacie pohovky a prekrásne dvoj- a trojmiestne sedačky.

 

Výber vhodnej pohovky

Kúpiť si nový gauč niekedy býva ozajstná výzva. Existuje toľko možností, z ktorých si môžete vybrať! V prvom rade najskôr porozmýšľajte nad tvarom svojej novej sedačky. Môžete si vybrať jednoduchý gauč pre dve či tri osoby, ale aj rohovú sedačku, ktorá je v súčasnosti veľmi obľúbená. Ak sa rozhodnete pre rohovú sedačku, nebudete potrebovať žiadne kreslá, lebo takáto sedačka sama o sebe poskytne dosť miesta na sedenie. Pohovky bývajú vyrobené z rôznych typov materiálov a to, aký materiál si zvolíte, záleží na vašom osobnom vkuse. Kožená sedačka pôsobí naozaj luxusne, no niektorým ľuďom sa môže zdať príliš chladná. Nezabudnite pouvažovať ani nad rozmermi svojej novej sedačky. Vyberte si peknú časť svojej obývačky a dôkladne si premerajte, koľko tam je miesta na gauč. Prajeme vám veľa šťastia a sme si istí, že sa vám podarí vybrať si takú pohovku, ktorá vám bude najviac vyhovovať!

 

Tie pravé dekorácie k vašej pohovke

Ak ste si už vybrali novú sedačku, je na čase trochu ju skrášliť. Možno to znie zvláštne, no stačí zopár vankúšov či mäkká deka a vaša pohovka bude pôsobiť ešte útulnejšie. Sedačku v neutrálnych farbách dokonale oživí pár farebných vankúšov. Hrejivá deka prehodená cez gauč bude vyzerať naozaj pekne a okrem toho vás zahreje počas chladných večerov. Užite si vyberanie doplnkov na vidaXL! 

Zobraziť viac