Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.2 / 5

Nábytok

Zobrazuje sa: 1-48 z 16429
  • ...

Nakupujte nábytok online na vidaXL

Už nemusíte hľadať nový nábytok! vidaXL je známa svojou širokou škálou tovaru – práve takto sa totiž snažíme nezabúdať na individuálny vkus a preferencie našich zákazníkov. V súčasnosti je čoraz populárnejšie nakupovať nábytok cez internet. Nájdete tak obrovský sortiment výrobkov a jednotlivé kúsky môžete medzi sebou ľahko porovnať. Už nebudete musieť chodievať do rôznych nábytkárskych obchodov s kuchynským, kúpeľňovým a iným nábytkom: všetko si pozriete na jednom mieste.,

Urobte si radosť nakupovaním nábytku online

Keďže je náš sortiment taký veľký, radi by sme upriamili vašu pozornosť na niektoré kategórie výrobkov. Vždy sa usilujeme o to, aby sme váš výber nejakým spôsobom uľahčili! Hľadáte jedinečnú a luxusnú sedaciu súpravu do záhrady? Rozhodne ste na správnom mieste. U nás nájdete menšie aj väčšie sedacie súpravy, a všetky sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou. Na vidaXL si môžete pozrieť aj peknú pohovku do obývačky. Objavte naše štýlové dvoj a trojmiestne sedačky či modernú pohovku v štýle chesterfield. V neposlednom rade by sme chceli spomenúť aj našu ponuku skriniek. Malé, veľké, vyrobené z krásneho recyklovaného dreva a vyhotovené v rôznych štýloch – náš cenovo dostupný nábytok je jedinečný a stane sa pútavým doplnkom vašej domácnosti.

Jednoducho objednajte a nakupujte nábytok cez internet

Keď si vyberiete svoj vysnívaný nábytok, určite vás poteší aj to, že doprava a vrátenie tovaru je u nás vždy zdarma. Na vidaXL zaplatíte len za objednaný tovar. Pozrite si náš nábytok a kúpte si niečo, čo vám urobí radosť!

Zobraziť viac