Neobyčajný sortiment
Doprava zdarma
Skvelé ceny
Pricemania hodnotenie: 4.4 / 5

Lavice

Zobrazuje sa: 1-48 z 257

Krásne úložné lavice & lavice do predsiene na vidaXL

Akonáhle si zaobstaráte peknú lavičku do predsiene alebo obývačky, budete mať krásnu dekoráciu a taktiež extra priestor na sedenie, keď k Vám príde návšteva. Na vidaXL ponúkame širokú škálu výrobkov: malé drevené lavičky, farebné vyzdobené lavice, lavice s úložným priestrom, lavice do predsiene, lavicové zostavy do predsiene, atď.  Každý si tu nájde tú správnu lavicu.

Praktické lavice do interiéru

Lavice sú skvelým spôsobom, ako doplniť priestor na sedenie. Umiestnite lavicu do kuchyne, obyvačky, spálne či predsiene. Ak na lavicu dáte niekoľko pekných vankúšov, lavica okamžite získa nový vzhľad. Lavice sa dajú ľahko presunúť do miestnosti, kde máte hostí a poskytnúť im dodatočný priestor na sedenie. Ďalšou výhodou úložných lavíc alebo do lavíc do predsiene je úložný priestor. Otvorením poklopu sa vytvorí priestor na odloženie hračiek, podušiek navyše alebo posteľného prádla. Súčasťou niektorých lavičiek sú košíky, ktoré taktiež slúžia ako odkladací priestor.

Výber tej správnej lavice

Ak pre seba momentálne hľadáte dokonalú lavicu, majte na pamäti niekoľko rád. V prvom rade zistite, na čo chcete lavičku používať. Potrebujete viac priestoru na sedenie alebo viac úložného priestoru? Ak v tom máte jasno, vyberte farbu, ktorá sa bude hodiť k interiéru. Napríklad lavice s látkovým čalúnením sa budú dokonale hodiť do domácností s jednoduchým zariadením. Ak máte farebný nábytok, zvoľte skôr bielu alebo drevenú lavičku. Nezabudnite zohľadniť aj rozmery a vopred sa rozhodnite, kam lavicu umiestníte.

Široká ponuka na vidaXL

Ak potrebujete jednoduchú lavičku alebo kompletnú zostavu, ktorá doplní vzhľad miestnosti, na vidaXL ju určite nájdete. Všetky naše výrobky majú výhodné ceny, a tak môžete zmeniť vzhľad svojho interéru bez toho, aby ste míňali veľa peňazí.

Zobraziť viac