Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5

Hračky a hry

Zobrazuje sa: 1-48 z 363

Nakupujte hračky online

Ak kupujete darček na poslednú chvíľu a nestíhate behať po obchodoch, na vidaXL.sk nájdete všetky hračky a hry, ktoré hľadáte. Ponúkame široký výber hračiek pre mladšie aj staršie deti, či už od našej alebo iných značiek. Pamätajte na to, že doprava a vrátenie tovaru je vždy zadarmo.

Hračky a hry do interiéru aj exteriéru

Aby sa nestalo, že vaše deti budú tráviť všetok voľný čas pred televízorom alebo s tabletom v ruke, môžete im vymyslieť iný zábavný program. Pozrite si našu kategóriu s hračkami a hrami a nechajte sa inšpirovať! Trávenie času na čerstvom vzduchu bude oveľa zábavnejšie s niektorou z našich hojdačiek, pieskovísk alebo detských domčekov. Staršie deti ocenia napríklad veľkú trampolínu, na ktorej môžu skákať aj celý deň. Nezabudnite však na dodržiavanie všetkých bezpečnostných zásad a okolo trampolíny natiahnite ochrannú sieť. Keď počasie deťom nedovolí hrať sa vonku, môžu sa zabaviť s našimi stavebnicami. Menšie deti zas poteší veľký plyšový medvedík, bábika alebo hračkárske hudobné nástroje. Nakupujte hračky online na vidaXL!

Nakupujte priamo z gauča

Radi nakupujete z pohodlia vášho domova? Potom je eshop vidaXL pre vás ako stvorený. Okrem hračiek a hier tu nájdete aj množstvo ďalšieho tovaru. Napríklad obrovský sortiment výrobkov pre domácnosť a záhradu, chovateľské potreby a športový tovar. Stačí si objednať a my vám hračky donesieme priamo domov hneď, ako sa bude dať.

Zobraziť viac