Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.2 / 5

Záhradný nábytok

Zobrazuje sa: 1-48 z 2259
  • ...

Pestrý a široký výber záhradného nábytku

Ak hľadáte pohodlný záhradný nábytok rôznych tvarov a veľkostí, vidaXL je pre vás tým správnym miestom. Nájdete tu takmer všetko: od kompletných záhradných setov až po jednotlivé lehátka, kempingové stoly a záhradné stoličky. Náš záhradný nábytok je dostupný v rôznych veľkostiach, aby sa hodil na záhrady rôznych rozmerov. Taktiež nám nechýba ani balkónový nábytok. Vždy sa snažíme myslieť na všetkých našich zákazníkov!  

Luxusné sedacie súpravy

Pohodlné posedenie je vo vonkajších priestoroch rovnako dôležité ako vo vnútri. Preto ponúkame taký výber luxusných vonkajších sedacích súprav. Tieto záhradné sety sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ako je ratan, prútie, polyratan, drevo a hliník, takže sú odolné a budete si ich môcť užívať po celé nasledujúce roky!  Väčšina našich sedacích súprav je modulárna a skladá sa zo samostatných častí, ktoré môžete zostaviť do rôznych konfigurácií. Pokiaľ budete cítiť, že potrebujete zmenu, stačí zmeniť usporiadanie nábytku – fantázií sa medze nekladú.

Veľké záhradné sety

Väčšina záhradných súprav býva pre dve, štyri alebo maximálne šesť osôb. To ale nestačí, ak radi trávite čas s celou svojou rodinou alebo veľkou skupinou priateľov. Na vidaXL nájdete záhradné jedálenské sety pre desať aj dvanásť osôb, kam sa zmestia skutočne všetci vaši blízky! Toto isté platí aj pre veľkolepé a luxusné ratanové sedacie súpravy, ktoré poskytnú posedenie až pre 14 osôb.

Ochráňte svoj záhradný nábytok krytom

Na to, aby váš vonkajší nábytok vydržal najlepšie čo najdlhšie, odporúčame ho chrániť pred dažďom, snehom a mrazom pomocou obalu. Ochranné krytu máme v rôznych veľkostiach a tvaroch, vďaka čomu určite nájdete taký, ktorý sa bude presne hodiť pre váš záhradný set.

 

Hľadáte ďalšie výrobky? Prezrite si aj nižšie uvedené kategórie:

Zobraziť viac