Interiér

Chcete si prerobiť niektoré izby v dome? Na vidaXL nájdete tie najlepšie inšpirácie do interiéru!


Obľúbené výrobky do interiéru:
Vonkajšie priestory

Vonkajšie priestory sú akýmsi predĺžením interiéru, kde sa praktické využitie spája s estetikou.


Obľúbené výrobky do vonkajších priestorov:

+ 6 možnosti
€ 70.99

Vrátane DPH

€ 12,8 /m²
Najnovšie inšpiratívne a informatívne články

Občas treba trochu kopať, aby ste niečo našli.Viac inšpirácií


 

Z nášho obchodu do vášho príbytku – Pridajte sa do Galérie #sharemevidaxl!

Inšpirujte sa na vidaXL!

Chystáte sa zariadiť si bývanie svojich snov? Okrem rozmanitej ponuky výrobkov, aby ste si mohli vybrať presne to, čo hľadáte, budete potrebovať aj trochu inšpirácie. Chceme vám poskytnúť prehľadné informácie o najpopulárnejších interiérových štýloch a nádherných aktuálnych trendoch, a preto sme vytvorili túto mimoriadne užitočnú stránku s inšpiráciami. Príkladom je náš blog. Každý blogový príspevok prináša cenné inšpirácie v rámci interiérového dizajnu, ako aj skvelé tipy na dekorácie a nábytok.

Okrem toho sme pre vás pripravili niekoľko detailných sprievodcov nákupom, ktoré vám pomôžu s výberom tých najnevyhnutnejších výrobkov do domácnosti. Aby ste si pri zariaďovaní bývania a záhrady mohli pozrieť ešte viac zaujímavých nápadov a aby bol celý proces jednoduchší, ponúkame vám možnosť postupovať od jednej izby k druhej. Vďaka tomu sa budete môcť pri výbere nábytku a dekorácií sústrediť vždy len na jednu konkrétnu časť interiéru a vytvoriť si tak bývanie, ktoré dokonale vyhovuje vašim potrebám.


#sharemevidaXL: naše výrobky, váš štýl

Pravdou je, že naše inšpirácie do interiéru čerpáme z ozajstných domácností a od ľudí, ktorí naše dizajnérske tipy a riešenia zakomponovali do svojich priestorov. Takže našou skutočnou inšpiráciou sú práve naši zákazníci. Ceníme si, že sa s nami podelili o svoje dizajnérske nápady, pretože ich vnímame ako obrovský zdroj inšpirácií do domu a záhrady.

A tak sme vytvorili miesto, kde môžeme zhromažďovať všetky interiérové štýly a trendy pre rok 2022 a kde sú stredobodom pozornosti naši zákazníci. Inšpirujte sa výtvormi našich zákazníkov a navštívte stránku #sharemevidaxl, ktorá je oslavou vás a vašich originálnych a kreatívnych dizajnov. Nájdete tu množstvo našich výrobkov a uvidíte, ako vyzerajú priamo v domácnostiach našich zákazníkov. Vďaka tomu zistíte, či by sa hodili aj do vášho interiéru, a dozviete sa viac o tom, ako si zariadiť ideálne bývanie. Chceli by ste sa aj vy objaviť na našej stránke? Tu si pozrite obchodné podmienky!


Prihláste sa na odber našich inšpiratívnych newsletterov

Vedeli ste, že tie najlepšie inšpirácie pri zariaďovaní interiéru môžete získať aj cez email? Predstavujeme vám naše inšpiratívne newslettre! Stačí, keď sa zaregistrujete, a my vám budeme posielať všetky užitočné novinky. Od inšpirácií do domu a záhrady cez nápady na doplnky a nábytok až po obrovskú kolekciu úžasných vecí, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti - v našich newslettroch nájdete všetko, na čo si len pomyslíte.

Medzi prvými sa dozviete o našich najnovších blogových príspevkoch, zaujímavých trendoch a novinkách v rámci populárnych interiérových štýlov. A teda vlastne o všetkom, čo vám môže poslúžiť ako inšpirácia pri navrhovaní a zariaďovaní vášho domu a záhrady. Prihláste sa na odber našich inšpiratívnych newslettrov a pripojte sa ku komunite vidaXL!