Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5

Náradie

Zobrazuje sa: 1-48 z 3592
  • ...

Náradie pre všetkých domácich majstrov

Jednou zo silných stránok vidaXL je náš široký sortiment tovaru. V našom internetovom obchode nájdete nábytok, športové potreby, ale aj náradie. Či už ste profesionál alebo amatér, na vidaXL sa určite nájde niečo pre vás. V obchodoch s náradím často zaplatíte pomerne vysoké sumy za špecializované nástroje. Na vidaXL chceme predávať kvalitné náradie a nástroje za tie najlepšie ceny. Okrem výrobkov našej značky vidaXL uvidíte aj tovar od známejších značiek, ako napríklad Irwin, Toolpack, Brennenstuhl a ProPlus.

Rôzne druhy náradia a nástrojov

Na vidaXL nájdete rôzne druhy náradia, ako napríklad náradie na montáž okien, obloženia či dvier. Predávame aj materiál pre elektrikárov či niekoľko druhov oplotenia na ohraničenie veľkých pozemkov. Keď si pozriete našu sekciu s nástrojmi, ohromí vás veľké množstvo výrobkov v našej ponuke. Keďže máme tovar pre skúsených odborníkov aj domácich majstrov, v našom online obchode určite objavíte náradie od výmyslu sveta. Snažíme sa ponúkať veľké množstvo výrobkov, aby sme uľahčili prácu každému domácemu kutilovi.

Pozrite si náradie z našich aukcií a iných ponúk

Dobrý nákup poteší každého. Preto pre vás máme niekoľko aukcií a denných či týždenných ponúk. Pozrite si náš eshop a možno objavíte presne také náradie a/alebo nástroje, aké potrebujete. Neváhajte, aby ste nepremeškali tie najlepšie ponuky!

Zobraziť viac