Pozrite si všetky zľavové kódy vidaXL na tejto stránke a zakaždým využite výhodnú zľavu!

Kúpte si ležadlo, získajte 10% zľavu na vankúše

kód: LETO

Pozrite si viackeyboard_arrow_right

Získajte 5% zľavu pri nákupe plotov v minimálnej hodnote 500 €

kód: LETO

Pozrite si viackeyboard_arrow_right

Množstvo výrobkov v 10% zľave, ktoré sa aktualizujú každý mesiac

kód: PONUKY01

Pozrite si viackeyboard_arrow_right

Už čoskoro

Už čoskoro

Už čoskoro

Zľavové kódy vidaXL a špeciálne ponuky

Na vidaXL kladieme veľký dôraz na dobré ceny. Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne zľavové kódy vidaXL, s ktorými budú naše už beztak nízke ceny ešte atraktívnejšie. Zľavové kódy pravidelne aktualizujeme a menia sa aj výrobky, na ktoré zľava platí. Takto budete môcť vždy využiť výhodné zľavy, či už na nákup nábytku, párty stanov, plotov alebo športových potrieb. Preto sa oplatí túto stránku pravidelne navštevovať, a to aj počas Čierneho piatka, keďže práve tu nájdete všetky zľavové kódy!

Na vidaXL je doručenie tovaru vždy zdarma a nezáleží na tom, či si kúpite malý doplnok do domácnosti, veľkú súpravu záhradného nábytku alebo stacionárny bicykel.

Ako použiť zľavový kód vidaXL?

Zadanie zľavového kódu vidaXL je veľmi jednoduché. Stačí uviesť zľavový kód do príslušného poľa vo vašom nákupnom košíku a zľava sa automaticky odpočíta z celkovej sumy za objednávku. Predtým si však nezabudnite prečítať podmienky, za akých je možné zľavový kód uplatniť, aby ste ho mohli použiť pri svojej objednávke!

Prihláste sa k odberu nášho newslettera a získajte zľavu v hodnote 5 €

Keď sa prihlásite k odberu nášho newslettera, ako uvítací darček dostanete zľavu na vašu objednávku v hodnote 5 €. Ak budete odoberať náš newsletter, medzi prvými sa dozviete o nových zľavových kódoch vidaXL, výhodných ponukách a nových výrobkoch. Budeme vás totiž pravidelne informovať o aktuálnych novinkách a trendoch, špeciálnych ponukách a o novom tovare.