30 % zľava na rôzne výrobky

Hľadáte tie najlepšie ponuky? U nás nájdete všetko od záhradných doplnkov až po ďalšie zaujímavé výrobky! Popozerajte si naše pravidelné ponuky a získajte 30 % zľavu na vaše obľúbené výrobky!

Ušetrite 10 % na 2 kempingových potrebách

Kúpte terazkeyboard_arrow_right

10 % zľava na 2 párty stany

Kúpte terazkeyboard_arrow_right

Oploťte si záhradu s 10 % zľavou na 3 kusy

Kúpte terazkeyboard_arrow_right

10 % zľava na 3 vonkajšie svetlá

Kúpte terazkeyboard_arrow_right

10 % zľava na 2 sady vonkajších ratanových kresiel

Kúpte terazkeyboard_arrow_right

5 % zľava na 2 a 10 % zľava na 3 kvetináče

Kúpte terazkeyboard_arrow_right

Akcie na detské oblečenie s 30 % zľavou pri nákupe 5 kusov

Kúpte terazkeyboard_arrow_right

Najlepšie ponuky s 10% zľavou na vidaXL

Kúpte terazkeyboard_arrow_right

Zľavové kódy vidaXL a špeciálne ponuky

Na vidaXL kladieme veľký dôraz na dobré ceny. Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne zľavové kódy vidaXL, s ktorými budú naše už beztak nízke ceny ešte atraktívnejšie. Zľavové kódy pravidelne aktualizujeme a menia sa aj výrobky, na ktoré zľava platí. Takto budete môcť vždy využiť výhodné zľavy, či už na nákup nábytku, párty stanov, plotov alebo športových potrieb. Preto sa oplatí túto stránku pravidelne navštevovať, a to aj počas Čierneho piatka, keďže práve tu nájdete všetky zľavové kódy!

Na vidaXL je doručenie tovaru vždy zdarma a nezáleží na tom, či si kúpite malý doplnok do domácnosti, veľkú súpravu záhradného nábytku alebo stacionárny bicykel.

Ako použiť zľavový kód vidaXL?

Zadanie zľavového kódu vidaXL je veľmi jednoduché. Stačí uviesť zľavový kód do príslušného poľa vo vašom nákupnom košíku a zľava sa automaticky odpočíta z celkovej sumy za objednávku. Predtým si však nezabudnite prečítať podmienky, za akých je možné zľavový kód uplatniť, aby ste ho mohli použiť pri svojej objednávke!

Prihláste sa k odberu nášho newslettera a získajte zľavu v hodnote 5 €

Keď sa prihlásite k odberu nášho newslettera, ako uvítací darček dostanete zľavu na vašu objednávku v hodnote 5 €. Ak budete odoberať náš newsletter, medzi prvými sa dozviete o nových zľavových kódoch vidaXL, výhodných ponukách a nových výrobkoch. Budeme vás totiž pravidelne informovať o aktuálnych novinkách a trendoch, špeciálnych ponukách a o novom tovare.