Neobyčajný sortiment
Doprava zdarma
Skvelé ceny
Pricemania hodnotenie: 4.4 / 5

Osvetlenie

Zobrazuje sa: 1-48 z 531
  • ...

Vkusné osvetlenie

Domácnosť bez vhodného osvetlenia nie je úplná. Vďaka svietidlám budete môcť jednoducho vytvoriť útulnú atmosféru a nechať vyniknúť určité časti miestnosti. Svietidlá sú dostupné v rôznych tvaroch, zhotoveniach, veľkostiach a štýloch, a to od klasických až po hypermoderné. Lampa však nie je len dekoráciou – spĺňa najmä dôležité funkcie. Ak sedíte pri večeri, je celkom fajn vidieť na to, čo práve jete. Na vidaXL sme pre vás pripravili obrovský výber všetkých typov osvetlenia.

Svietidlá v najrôznejších štýloch

Tu na vidaXL nájdete skvelý sortiment svietidiel do moderných interiérov, klasických interiérov a tých, ktoré sú niečo medzi. Moderné nastaviteľné oblúkové stojacie lampy budú vyzerať skvelo pri vašej pohovke a poskytne vám dostatočné osvetlenie, keď budete chcieť relaxovať s dobrou knihou. Môžete nájsť taktiež svietidlá, ktorých farbu môžete meniť pomocou diaľkového ovládania. V klasickom interiéry bude skvelo vyzerať závesné svietidlo. Momentálne je veľmi trendy hrať sa s rôznymi štýlmi: napríklad vybrať klasickú lampu do moderného interiéru. Dbajte však na to, že bude farebne ladiť s vašim zariadením.

Vytvorte si plán osvetlenia

Keď vyberáte novú lampu, je dôležité myslieť na to, že interiér by ste mali zjednodiť tak, že osvetlíte tie správne miesta. Myslite dopredu na to, kde svietidlá umiestníte a vyberte svietidlá v zodpovedajúcom štýle. Tieto svietidlá môžu mať rôzne tvary a farby, no je dôležité, aby vyvolávali potrebný dojem.

Šetrite svoj zrak a vyberte správnu intenzitu svetla

Už ste si vybrali zopár pekných svietidiel do svojej domácnosti? Ak áno, je čas vybrať tie správne žiarovky. Čítať si knihu v nesprávnom osvetlení je veľmi únavné pre oči, a to predsa nechceme. Je praktické, aby bolo svietidlo nad jedálenskýcm stolom a svietidlo pri kresle silnejšie, ako ostatné zdroje svetla v miestnosti.

Zobraziť viac