Neobyčajný sortiment
Doprava zdarma
Skvelé ceny
Pricemania hodnotenie: 4.4 / 5

Dekorácie

Zobrazuje sa: 1-48 z 3724
  • ...

Široká ponuka doplnkov do domácnosti

Akonáhle dokončíte zariaďovanie nábytku, je čas na pridanie doplnkov do domácnosti, ktoré ju skrášlia a odzrkadlia Váš jedinečný vkus. Výber správnych dekorácií skvelo doplní celkový vzhľad miesntosti. Trendy sa v tejto oblasti rýchlo menia. Vo vidaXL vždy držíme krok s módnymi trendami a vývojom. Naším cieľom je byť vždy na vrchole. V našom obchode nájdete rôzne dekorácie na stenu v tvare jeleňa, vkusné sviečky, hodiny v starožitnom štýle, hebké podušky a omnoho viac.

Zopár užitočných rád na skrášlenie obývačky

Doplnky do domácnosti sú určené na to, aby dodali štýl do interiérov. Je rozdiel v tom, či je obývačka zariadená iba nábytkom alebo má pridaných aj niekoľko sviečok či prikrývok na gauč. Pomocou niekoľkých jednoduchých zmien dokážete premeniť dom na domov. Často sa stáva, že výber správnych dekorácií je náročný a presne kvôli tomuto ponúkame zopár užitočných nápadov.

  • Uistite sa, že miestnosť nepreplníte doplnkami keďže to môže spôsobiť, že bude vyzerať neupratane.
  • Vyberte doplnky, ktoré sa hodia k zariadeniu miestnosti
  • Ak chcete priestor obzvláštniť, skombinujte niekoľko štýlov naraz.
  • Keď máte nenápadné zariadenie, pomocou doplnkov môžete pridať viac farby do miestnosti.

Rôzne typy doplnkov do interiéru

Doplnky do domácnosti majú rôzne tvary a farby. Máte veľa možností, ako svoju obývačku skrášliť. Rozhodnite sa, či pridáte do interiéru niekoľko malých dekorácií alebo dodáte miestnosti výrazný kúsok, ako napríklad veľké zrkadlo či zvieraciu hlavu na stenu. Radi by ste sa hrali s farbami? Dekorácie sú tou správnou voľbou na experimentovanie. Skombinujte napríklad medené, modré alebo zelené predmety. Ak nebudete so svojím interiérom spokojní, ľahko môžete doplnky zmeniť. Na vidaXL ponúkame množstvo rôznych dekorácií, ktoré budú v miesnosti vyzerať úžasne.

Skombinujte rôzne farby a materiály

Ak chcete dodať miestnosti jedinečný vzhľad, kombinácia materiálov je tou správnou voľbou. Vyberte si podušky z umelej srsti v tmavej farbe, medené košíky či sklenené držiaky na sviečky. Ďalší trend je kombinácia rôznych látok. Zvoľte hebký koberec a skombinujte ho s pletenou taburetkou a niekoľkými vankúšmi. Zariaďovanie zakončite so sviečkami vo výrazných farbách. Jedna farba Vás nudí, alebo chcete zmeniť vzhľad miestnosti? Jednoducho pridajte sviečky v inom dizajne či farbe, ktoré interiér osviežia a dodajú miestnosti nový vzhľad.

Zobraziť viac