Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.2 / 5

Chovateľské potreby

Zobrazuje sa: 1-48 z 739
  • ...

Chovateľské potreby na vidaXL

Ak hľadáte výrobky pre vašich štvornohých priateľov, na vidaXL určite nájdete všetko, čo potrebujete. Máme tovar pre psy, mačky, ale aj vtáčiky a rybičky. S domácim zvieratkom bude u vás oveľa väčšia zábava. Po práci vás totiž bude doma vždy čakať niekto, kto vás rád uvidí, chce vašu pozornosť a dúfa, že sa s ním pôjdete vonku hrať. Hľadáte chovateľské potreby pre nového domáceho miláčika alebo si váš roztomilý psíček zaslúži nové vodítko alebo chcete svojho papagája potešiť novým bidielkom? Pozrite si naše príslušenstvo pre domáce zvieratá na vidaXL.sk

Vychádzky po vonku s našim tovarom pre zvieratá

Je príjemné zobrať psíka na prechádzku. Na vidaXL nájdete krásne vonkajšie lavičky, kočíky či prepravky pre zvieratá. Keď sa vyberiete do mesta a chcete, aby vás sprevádzal váš malý psíček, môžete si všimnúť že sa počas prechádzky zadýchava. Naše kočíky vám preto poskytnú skvelý spôsob ako stráviť príjemné popoludnie v meste alebo na prechádzke v parku. Môžete ich jednoducho poskladať a zobrať do auta. Pozrite si naše chovateľské potreby a vyberte si to najlepšie pre vášho domáceho miláčika.

Od škrabadiel pre mačky až po krmivo pre rybičky

Ak chcete vidieť najväčší sortiment potrieb pre zvieratá, navštívte stránku vidaXL. Mysleli sme dokonca aj na škrečky -  aby si mal váš škrečok kde odpočinúť, kúpte mu našu populárnu hojdaciu sieť pre škrečky. Pozrite si všetok tovar a objednajte si svoje obľúbené produkty rýchlo a jednoducho. Vaše zvieratká budú najšťastnejšie na svete.

Zobraziť viac