Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5
Nábytok  (76)

Leňošky

Zobrazuje sa: 1-48 z 76

Dodajte do svojho interiéru luxusný šmrnc s leňoškou či ležadlom

Leňoška či ležadlo je krásnym, pohodlným a často podceňovaným kusom nábytku. Môžete ju používať k tomu, aby ste sa na nej pohodlne natiahli, no taktiež ako dvojmiestnu sedačku. Pretože nemá operadlo po celej svojej dĺžke, nebude pôsobiť tak masívne, ako naozajstná pohovka. Tu na vidaXL sme pre vás pripravili výber úžasných  a krásnych leňošiek z rôznych materiálov.

Pohodlná leňoška

Leňošku si môžete zaobstarať namiesto klasického či polohovateľného kresla. Tento skvelý kus nábytku je skutočne pohodlný a taktiež poskytne viac miesta na sedenie. Vaši hostia budú tento nový dominantný kúsok obdivovať a vám sa z tohto pohodlného divanu nebude chcieť postaviť. Materiály, ktoré používame na výrobu našich ležadiel im skutočne dodávajú pohodlie. Vyberte si napríklad leňošku vyrobenú z umelej kože vysokej kvality alebo zmesi bavlny a polyesteru. Tieto materiály sa tatkiež jednoducho čistia.

Výber rohovej sedačky

Ak chcete zabíť dve muchy jednou ranou, vyberte si rohový gauč. Rohová sedačka neslúži iba ako pohovka, no taktiež ako leňoška. Pri niektorých modeloch je leňoška odnímateľná, a tak sa dá umiestniť inde. Na vidaXL nájdete širokú škálu rohových sedačiek, ktoré majú vstavanú leňošku. Okrem pohodlného sedenia taktiež poskytuje miesto na ležanie.

Zobraziť viac