Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.2 / 5

Hojdacie kreslá

Relaxovanie na hojdacom kresle

Hojdacie kreslo je ideálnym miestom na relaxovanie. Keď večer čítate knihu alebo pozeráte televíziu, pohúpavanie sa dopredu a dozadu môže byť veľmi ukľudňujúce. Máme rôzne typy, ktoré sa hýbu iba trochu, no taktiež kúsky, na ktorých sa môžete húpať oveľa rýchlejšie. Tu na vidaXL nájdete široký výber kvalitných hojdacích kresiel za dostupné ceny!

Tak ako hojdacie kreslá do interiéru, na našom obchode nájdere aj záhradné hojdacie kresla, ktoré vám pri húpaní umožnia vychutnávať si slnečné lúče a krásne prostredie vašej záhrady. Húpacie kreslá do interiéru mávajú pohodlné polstrovanie, a tak je sedenie na nich skutočne príjemné. Záhradné hojdacie kreslá sú väčšinou vyrobené z dreva či ocele. Zopár pekných podušiek vo veselých farbách dodávajú takýmto kreslám nový vzhľad a mäkké sedenie!

Dodajte do svojej obývačky trochu nostalgie

Hojdacie kreslo väčšine ľuďom vyvoláma nostalgický pocit. Momentálne ich často nevidíme, no kedysi bývali hojdacie kreslá súčasťou každej obývačky. Ak máte malé deti, hojdanie sa s nimi bude mať na nich upokojúci účinok.

Pre mladých aj starých

Deti ocenia zábavné hojdacie kreslo vždy; tieto úžasné kreslá sú taktiež veľmi obľúbené aj medzi staršími. Ak nie je sedák príliš hlboký, hojdací pohyb im pomôže pri vstávaní.

Zobraziť viac