Neobyčajný sortiment
Doprava zdarma
Skvelé ceny
Pricemania hodnotenie: 4.4 / 5

Knižnice a policové regály

Zobrazuje sa: 1-48 z 435
  • ...

Knižnica pre každého knihomoľa

Krásna knižnica je snom každého milovníka čítania. Držiaky na knihy majú rôzne tvary a farby. Skutočný knihomoľ potrebuje veľkú knižnicu k stene, no taktiež maličké police pre najkrajšie vydania. Na vidaXL ponúkame knižnice, ktoré sú praktické a majú krásny vzhľad.  Skvelou voľbou sú napríklad knižnice z regenerovaného dreva, ktoré vyžarujú používaný štýl a majú rôzne prevedenia farby a štruktúry, vďaka čomu je každý kúsok jedinečný.

Zakúpte si výnimočnú knižnicu

Aké máte požiadavky pri výbere knižnice? Zohľadnite, ako veľká a pevná by mala knižnica byť, aby dokázala udržať všetky knihy, ktoré vlastníte. vidaXL ponúka rôzne možnosti, ktoré krásne uskladnia všetky Vaše obľúbené knihy. Ak potrebujete stojace police či skrinky na knihy, zo širokého výberu na vidaXL si určite vyberiete tú najvhodnejšiu knižnicu. Taktiež ponúkame jedinečné kúsky, ktoré obzvláštnia každú miestnosť v domácnosti. Pozrite si napríklad knižnicu v tvare nosorožca alebo jeleňa. Tieto skvelé dizajny sú taktiež praktické a knižnice sa dajú použiť aj ako konferenčné stolíky, ak potrebujete ušetriť priestor.

Zorganizovanie všetkých kníh

Ak ste si vybrali tú správnu knižnicu, môžete začať napĺňať svoj nový kúsok nábytku so všetkými skvelými knihami, ktoré vlastníte. Táto činnosť dokáže byť náročná, no k odkladaniu môžete pristúpiť v zorganizovanom spôsobe. Namiesto toho, aby ste odkladali knihy náhodne, zvoľte zorganizovanie kníh podľa veľkosti, názvu, žanru či farby. Takto sa vyhnete tomu, že bude knižnica, najmä s otvorenými poličkami, vyzerať chaoticky. Ak uložíte knihy podľa farby, knižnica bude vyžarovať usporiadaný a elegantný vzhľad.

Na veľkosti záleží

Do veľkých a priestranných obývačiek sú výbornou voľbou veľké knižnice. Ak máte veľký počet kníh, skúste spojiť dve police na knihy k sebe a vytvorte tak priestor ako v skutočnej knižnici. Do menších priestorov zvoľte menšie knižnice. Najvhodnejšie sú multifunknčné skrinky, ktoré umožnia odložiť knihy, no taktiež poskytnúť miesto na odloženie šálky kávy a vystavenie svojich cenností.

Zobraziť viac