Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5

Kuchynské a jedálenské stoličky

Zobrazuje sa: 1-48 z 2588
  • ...

Pohodlné posedenie na vašich jedálenských stoličkách

Jedálenský stôl je miestom, kde ľudia trávia množstvo času. Pochutnávate si tu na svojej večeri, rozprávate sa o svojom dni, čítate si tu noviny a deti si na ňom kreslia. Počas všetkých týchto činností je dôležité sedieť v pohodlí. Preto sú kvalitné jedálenské stoličky tou najlepšou voľbou! Na vidaXL vám ponúkame skvelý výber jedálenských stoličiek v rôznych štýloch. Keďže ponúkame skutočne široký sortiment výrobkov, sme presvedčení, že si u nás nájdete tie správne jedálenské stoličky do akejkoľvek domácnosti!

Jedálenské stoličky bez opierok na ruky

Výber stoličiek z rôznych materiálov, tvarov, štýlov a farieb je široký. Niektorí ľudia majú radšej kuchynské stoličky s opierkami na ruky, vďaka ktorým sa za jedálenským stolom pohodlne sedí. Výhodou stoličiek bez opierok je však taký, že pri stole poskytujú viac miesta a voľnosť pohybu. Na jednu stranu sa tak za stôl zmestia napríklad namiesto dvoch stoličiek až tri.

Výber materiálov

Ak si vyberáte svoje nové jedálenské stolićky, je dobré zamyslieť sa najprv nad materiálom, z ktorého by mali vaše stoličky byť vyrobené. Stoličky z (umelej) kože sú výbornou voľbou, keďže sa jednoducho čistia a pri jedálenskom stole v obývačke vyzerajú výborne. Kuchynské stoličky s látkovým čalúnením zase pôsobia útulne a pohodlne sa na nich sedí. Jednoduché drevené alebo plastové stoličky sa skvelo vynímajú pri jedálenskom stole v kuchyni, a môžete si ich vybrať v širokej škále krásnych farieb.

Dizajnové stoličky

Dizajnové jedálenské stoličky dodajú do vašej jedálne výnimočný šmrnc. Takéto stoličky majú jedinečné tvary a farby, vďaka čomu na seba pútajú poznornosť a pôsobia ako dominanta celého interiéru. Predstavte si napríklad farebné stoličky s textilným čalúnením a opierkami na ruky, alebo jednoduché rúrkové stoličky. Budete sa musieť rozhodnúť, či na stoličkách budete sedieť alebo sa na ne len pozerať!

Zobraziť viac