Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5

Súpravy záhradného nábytku

Zobrazuje sa: 1-48 z 795
  • ...

Široký výber záhradných setov

Ak práve hľadáte nový záhradný nábytok, je dôležité zamyslieť sa, čo sa bude hodiť do vašej záhrady. Na vidaXL nájdete široký výber záhradných súprav rôznych farieb, veľkostí a štýlov. Bude sa k vám hodiť skôr romantický set pre dvoch, alebo luxusná záhradná sedacia súprava, na ktorej si budete môcť vychutnávať pohodlné chvíľky s celou rodinou a partiou priateľov?  ?

Skladací záhradní nábytok ušetrí veľa miesta

Je nám jasné, že nie každý má na záhrade miesto na zvýš. Skladací záhradný alebo balkónový nábytok môže byť ideálnym riešením, lebo počas zlého počasia sa dá ľahko a rýchlo odložiť na suché miesto. Keď sa povie skladacia stolička, ľudia si väčšinou predstavia nepohodlné plastové kempingové stoličky. My vám avšak vieme zaručiť, že momentálne viete nájsť v skladacom prevedení širokú škálu atraktívneho a zároveň pohodlného záhradného nábytku.

Klasický aj moderný vonkajší nábytok

Čo sa týka zariadenia vašej záhrady, môžete si vybrať z klasického alebo moderného štýlu. Záhrada s jasnými líniami, čistými okrajmi a modernými doplnkami je skvelým prostredím pre ratanový nábytok v najsúčasnejšom dizajnu s geometrickými tvarmi, či dokonca hypermoderný betónový nábytok, ktorý je momentálne veľmi obľúbený. Klasická záhrada, ktorá spája hravú a romantickú kombináciu rastlín a tvarov, poprípade s malým vodným prvkom ako fontánkou alebo jazierkom, je skvelým miestom pre mozaikový stôl a stoličky alebo klasický drevený záhradný set.  

Rôzne materiály

Ak si vyberáte záhradný nábytok, máte voľbu niekoľkých rôznych materiálov. Vo väčšine záhrad je umiestnený drevený záhradný nábytok teplej hnedej farby, ktorá zapadá do prírodného prostredia. Ak však hľadáte niečo, čo bude na záhrade vynikať a pútať pozornosť, zvoľte biely alebo čierny ratanový nábytok, či dokonca jedinečné set betónového nábytku. Pomocou rôznych vankúšov a polstrov môžete dodať svojmu záhradnému nábytku farbu.

Zobraziť viac