Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.2 / 5

Kreslá s opierkami, polohovacie a rozkladacie kreslá

Zobrazuje sa: 1-48 z 549
  • ...

Pohodlné kreslá

Vo väčšine slovníkov nájdete definíciu slova kreslo ako „pohodlné sedadlo“. To je presne to, čo máme na vidaXL na mysli, keď dávame dokopy náš skvelý sortiment kresiel. V našich kreslách si budete môcť skutočne odpočinúť s dobrou knihou alebo pri sledovaní svojho obľúbeného seriálu. Naše pohodlné kreslá sú úplne ideálne na malé poobedňajšie zdriemnutie. Pre optimálnu relaxáciu nájdete na vidaXL celú radu kresiel s podnožkami, ako aj masážne a polohovateľné kreslá, ktoré môžete nastaviť do ľubovoľnej pozície.

Kreslá s textilným a koženkovým čalúnením

Sú ľudia, ktorí uprednostňujú kreslá, ktoré sú čalúnené textíliou, keďže pôsobia oveľa útulnejšie, no máte na výber aj kreslo, ktoré je čalúnené (umelou) kožou. Tento materiál je skutočne príjemný na dotyk a jednoducho sa čistí. Ak je celý váš nábytok kožený, nemusí to automaticky znamenať, že aj vaše úžasné nový kreslo by malo byť taktiež kožené. Kombinácia rôznych materiálov dodá do vášho interiéru jedinečný a pôsobivý vzhľad.

Polohovateľné relaxačné kreslá

Na vidaXL vám radi pomôžeme s dosiahnutím optimálneho relaxu pomocou našich skutočné pohodlných a polohovateľných kresiel. Máme široký výber kresiel s nastaviteľnými operadlami, ktoré sú určené na to, aby ste sa mohli natiahnuť a poriadne sa uvoľniť. Sú taktiež ideálne na malé popoludňajšie zdriemnutie. Pridaná taburetka posunie celý zážitok k dokonalosti. Polohovateľné kreslá so vstavanou podnožkou sú ďalší typ kresla, ktorý vám umožní uvoľniť sa. Vďaka polohovacieu systému sa môžete bez problémov natiahnuť a v zápätí sa posadiť. Dá sa nastaviť aj podnožka, aby ste si vedeli natiahnuť unavené nohy. Celé to je úžasné!

Zjednoťte svoj interiér

Ak si dô svojho interiéru zaobstaráte relaxačné kreslo, ihneď si vytvoríte útulný kútik na posedenie. Je to taktiež výborný spôsob, ako do miestnosti priniesť nové farby či iné materiály. Vyberte si napríklad prekrásne fialové kreslo alebo kreslo s patchwork prevedením. To jednoduchým spôsobom rozžiari celý priestor a taktiež sa stane dominantným kúskom v miestnosti.

 

Hľadáte ďalšie výrobky? Prezrite si aj nižšie uvedené kategórie:

Zobraziť viac