. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Najlepšie záhradné doplnky

 

 

Oddychovanie na slniečku je tým najlepším spôsobom, ako si užiť krásne letné dni. Ak máte záhradu, je veľmi dôležité zariadiť si ju tak, aby ste si mohli dosýta vychutnávať všetky jej výhody. Okrem nevyhnutného záhradného nábytku existuje ešte niekoľko ďalších aspektov, na ktoré netreba zabúdať. Rozhodnite sa, ako chcete svoje vonkajšie priestory zariadiť, a potom si pohľadajte vhodné doplnky. Pripravili sme pre vás prehľad najlepších záhradných doplnkov a zopár užitočných tipov, aby ste si vonku mohli užiť dokonalý relax.

 

Pohodlie je prvoradé

Oddychovanie či stolovanie na slnku je jednoducho skvelé, no čo ak je vonku naozaj horúco? Nenechajte, aby vám páliace slnko pokazilo zábavu a chráňte sa pred škodlivým UV žiarením. Miešanie chladených drinkov a jedenie osviežujúcich nanukov určite nestačí.

Najrozumnejšie je zainvestovať do vhodného tienenia. Podľa toho, aké vonkajšie priestory máte, si môžete pohľadať to najlepšie riešenie, ktoré vám poskytne príjemný tieň. Na balkóny sa hodí tieniaca clona, balkónová zástena alebo aj menšia markíza. Ak máte záhradu, potom vám odporúčame slnečník alebo altánok. Nech už si vyberiete akýkoľvek typ tienenia, myslite aj na to, že takýmto spôsobom môžete svojim priestorom dodať štýlový nádych. A preto si vyberte tienenie v žiarivých farbách, ktoré vám ešte viac zlepšia náladu počas príjemných letných posedení na čerstvom vzduchu. 

 

This elegant hanging parasol is perfect to create some shade and protect you from the sun's harmful UV rays.  This high-quality parasol with a banana leaf roof is perfect to filter out harmful UV rays, and protect you from the sun in the garden, or on the terrace or patio. It can also be used for exhibitions, bars or restaurants.  This 3-tier garden parasol is the perfect choice to protect you from both the harmful UV rays and the moisture in your patio, terrace or garden.

 

Využite svoje priestory rozumne

Pri zariaďovaní záhrady je najdôležitejšia funkčnosť. Najlepšie je zakúpiť si výrobky, ktoré sú nielen pekné, ale aj praktické. Keďže záhrada môže slúžiť na množstvo rôznych účelov a aktivít, musíte si dať pozor na to, aby ste ju príliš nepreplnili. Aby záhrada pôsobila čisto a úhľadne, odporúčame vám využívať úložné boxy. Vyzerajú pekne, poskytnú vám množstvo priestoru a okrem toho sa dajú využiť aj ako elegantné miesta na sedenie.

Na odkladanie záhradného náradia vám najlepšie poslúži záhradná kôlňa alebo prístrešok. Nástenné police predstavujú skvelé úložné priestory, ktoré zároveň pôsobia dekoratívne. Užitočným a ozdobným doplnkom do záhrady je aj prístrešok na skladovanie palivového dreva. Zaobstarajte si aj niekoľko záhradných kvetináčov s mriežkou a začnite si pestovať svoje vlastné rastliny a bylinky. A navyše tak svojej záhrade dodáte svieži vzhľad.

 

Zábava v záhrade

Ak si záhradu správne zariadite, užijete si v nej množstvo zábavy a nebudete ani musieť nikam chodiť. Vychutnajte si príjemné rodinné obedy alebo k sebe pozvite priateľov na večeru. Kúpte si gril a pripravte im vynikajúce pochúťky alebo si zaobstarajte barovú súpravu so stoličkami a zavolajte si priateľov na osviežujúce letné kokteily.

Snažte sa svoje deti viesť k tomu, aby trávili pekné dni vonku s kamarátmi a nie doma s obrazovkami. Postavte si v záhrade ihrisko alebo party stan, ktorý ich ochráni pred silným slnkom. Ak chcete hlavne relaxovať, potom vám odporúčame hojdaciu sieť alebo hojdačku – sú ako stvorené pre deti aj pre dospelých.

 

      

 

Zaslúžite si peknú záhradu

Nielen interiér, ale aj záhrada môže vyzerať krásne. Preto by ste mali myslieť aj na to, ako svoje vonkajšie priestory skrášliť. Neváhajte a zaobstarajte si vhodné záhradné doplnky, ako napríklad ozdobné vankúše, a pohrajte sa s farebnými vzormi. Svoju vonkajšiu jedáleň môžete zútulniť aj zaujímavými koberčekmi a celú atmosféru dotvoriť vonkajším osvetlením. Takto si v záhrade užijete nielen dni plné zábavy, ale aj pohodové chvíle nerušeného oddychu.

 

Our hanging candle holder has a romantic look which makes a great addition to your garden, patio, terrace, etc. It’s an ideal choice for a wide range of events, including weddings, banquets, parties, celebrations, etc.   Give your interior a modern and natural touch with our jute handwoven area rug!   These cushion covers are suitable for the cushions with a size of up to 40 x 40 cm. They instantly make a striking addition to interior.

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .