Neobyčajný sortiment
Doprava zdarma
Skvelé ceny
Pricemania hodnotenie: 4.4 / 5

Okenné doplnky

Zobrazuje sa: 1-48 z 968
  • ...

Rôzne rolety

Ak potrebujete pridať do svojej domácnosti súkromie, no nechcete použiť záclony, rolety sú tou správnou voľbou. Veľkou výhodou roliet je to, že ich môžete mať počas dňa vytiahnuté hore. S takýmto okenným riešením sa budete môcť rozhodnúť, koľko svetla do miestnosti povolíte a pritom zanechať prístup k vonkajšiemu okoliu. Na vidaXL nájdete veľa typov okenných riešení a roliet v rôznych farbách a prevedeniach.

Klasické a zatemňujúce rolety

Zatemňujúce rolety sú skvelou voľbou, ak do spálne potrebujete zaobstarať rolety. Tieto skvelé rolety majú zatemňujúcu vrstvu, ktorá dokáže úplne zablokovať vonkajšie svetlo, vďaka čomu môžete mať v izbe úplnú tmu. Zatemňujúce rolety sa dokonale hodia aj do obývacej izby. Keď je vonku príliš slnečno, spolu s roletami budete môcť udržiavať slnko mimo miestnosti, čo zanechá domácnosť príjmene chladnou.

Rolety so vzormi a bez vzorov

Na vidaXL ponúkame veľké množstvo roliet a žalúzií v rôznych farbách, vzoroch a prevedeniach. V poslednom času sú veľmi populárne dvojfarebné rolety, ktoré striedajú tmavé a priehľadné prúžky. Keď dáte žalúzie dole, môžete prúžky nastaviť tak, aby ste mali pod kontrolou svetlo, ktoré prichádza do miestnosti. Ak máte rozmanité zariadenie, je vhodné zaobstarať si jednoduché žalúzie, no ak potrebujete miestnosť rozjasniť, farebné rolety budú pr Vás tou správnou voľbou.

Zobraziť viac