Neobyčajný sortiment
Doprava zdarma
Skvelé ceny
Pricemania hodnotenie: 4.4 / 5
Dom a záhrada  (188)
Dekorácie  (188)

Umelé rastliny

Zobrazuje sa: 1-48 z 188

Nemáte čas na zalievanie? Vyberte si umelé rastliny

Ak chcete do svojho interiéru dodať trošku zelene, ale jednoducho nemáte čas na zalievanie a staranie sa o živé rastliny, umelé rastliny budú pre vás najvhodnejším riešením. Umelé rastliny dokážu interiéru dodať svieži nový vzhľad a v dnešnej dobe už vyzerajú ako skutočné. Na vidaXL ponúkame skvelý výber farebných a realisticky vyzerajúcich umelých rastlín, ktoré zaručene rozžiarria akýkoľvek priestor!

Umelé rastliny, ktoré sú ako živé

Ak si kupujete umelú rastlinu, máme pre vás niekoľko šikovných rád. V prvom rade je dôležité zvážiť vzhľad rastliny. Holá rastlina s pár lístkami nebude vyzerať tak živo, ako bohato listnatá rastlina. Čo sa týka farby, hľadajte skôr takú, ktorá má listy vyfarbené rôznymi odtieňmi. Je dobré zvážiť aj farbu kvetov, ak chcete kupovať rastlinu s kvetmi. Farba je dôležitá keď chcete, aby rastlina ladila so zvyškom vášho zariadenia. Nakoniec je dôležité zamyslieť sa nad materiálom, ktorý má taktiež veľký vplyv na to, ako bude umelá rastlina vyzerať.

Exotické palmy u vás doma

Po tom, čo sa každý rok vrátite z letnej dovolenky, určite spomínate na krásne palmy. Prineste si tento tropický nádych do svojej domácnosti pomocou umelých paliem od vidaXL. Tieto palmy majú bohaté a bujné listy, vďaka ktorým vyzerajú a pôsobia veľmi realisticky. Ponúkame ich v rôznych rozmeroch, takže budú skvelým doplnkom skutočne do každej miestnosti!

Čistenie umelých rastlín

Umelé rastliny samozrejme nepotrebujú byť pravidelne polievané, no je potrebné ich občas vyčistiť. Jednoducho ich listy pretrite suchou handrou, aby ste odstránili prach, a rastlina bude opäť vyzerať žiarivo zelene a plná života!

Zobraziť viac