. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

3 najlepšie rady na výlet s deťmi

 

 

Komu by sa nepáčilo ísť na pohodový výlet autom? Cesta autom je pre mnohých z nás oveľa príjemnejšia než cesta v lietadle. A to hlavne teraz, keď je cestovanie z dôvodu súčasnej pandemickej situácie značne obmedzené. Cesta autom má množstvo výhod – môžete kedykoľvek zastaviť a ísť si pozrieť okolitú krajinu či mestá. A to je často oveľa dôležitejšie než samotná destinácia. A čas strávený na ceste navyše dokáže utužiť rodinné vzťahy ako máločo.

No výlety s deťmi sú niekedy ozajstnou výzvou. Ak majú byť deti zatvorené v aute dlhé hodiny, je treba ich vedieť zabaviť, aby sa nezačali nudiť. Samozrejme, že to závisí aj od veku dieťaťa, no keď si so sebou zoberiete všetko potrebné na pohodovú cestu autom s deťmi, určite si ušetríte množstvo starostí. Prinášame vám najlepšie rady, ako si naplánovať zábavný a pohodový výlet s deťmi. Tak poďme na to.

 

1. Balenie: tajomstvo, ako prežiť pekný výlet bez stresov

Aby ste rodinný výlet zvládli čo najlepšie, treba sa naň poriadne pripraviť už pred cestou. Je jasné, že keď si zabalíte všetky potrebné a užitočné veci, značne prispejete k tomu, aby váš výlet dopadol na výbornú. Zaobstarajte si praktické vrecká do kufra, do ktorých môžete potriediť oblečenie a obuv pre všetkých členov rodiny. Vyberte si organizéry rôznych farieb, aby každý vedel, kde nájde svoje veci. Takto ušetríte množstvo času, keď si budete po dlhej ceste autom hľadať čisté oblečenie.

Ak cestujete s malými deťmi, určite sa vám počas ciest zíde aj nočník. Ak idete na výlet s bábätkom, nezabudnite so sebou zobrať skladací košík alebo malé hojdacie kresielko. Jednou z najdôležitejších doplnkov na cesty je aj lekárnička. Pripravte sa na všetko – od nevoľnosti v aute až po menšie zranenia a všetko ostatné medzi tým.

 

In this sustainable luggage set you can easily pack all your bagage. Because of the different size of the trolleys the set is suitable for small getaways and big travels. The pull-out telescopic handles and the 2 wheels underneath the trolleys make this set practical when used.     With this 3-piece luggage set, you can easily take along everything you need when travelling. Thanks to the different size of these trolley bags, the set is suitable for short or long trips.     Whether you are going on a business trip or holiday, this great-looking hardcase trolley set ensures that you can pack everything you need.

 

2. Zábava na ceste

Počas dlhej jazdy autom sa všetci skôr či neskôr začnú nudiť, a nezávisí to od veku. No keď idete na výlet s deťmi, určite si so sebou vezmite niečo, čo vám pomôže zahnať nudu. Zabaľte ich obľúbené knižky a zariadenia – aj s nabíjačkami, a pripravte si niekoľko príjemných detských filmov a hudbu pre deti.

Myslite na to, že čas strávený cestou v aute môže poslúžiť aj na stmelenie vzťahov s vašimi deťmi. Preto ich nenechávajte dlhšie pozerať do obrazoviek. Namiesto toho porozmýšľajte nad tým, čo vaše deti najviac baví a podľa toho si skúste napísať zoznam hier do auta, ktoré sa môžete počas jazdy spoločne hrať. Tak si deti budú môcť cvičiť svoje kreatívne myslenie aj počas cesty. Robte si prestávky na občerstvenie a namiesto nezdravých sladkostí si zabaľte zdravšie alternatívy v podobe ovocia a zeleniny do uzatvárateľných vreciek.

 

Bring "the wild" into your child's room with our soft, XXL plush panda cuddly toy with its detailed and impressive appearance! The panda is ideal as a cuddly companion or as a decorative piece.       Who wouldn’t want to cuddle with our supersoft XXL plush dog? Our extra-large plush dog will become an instant best friend for children of every age.     Playtime will be a lot more fun for your child with this lifelike unicorn cuddly toy!

 

3. Nové dobrodružstvo pri každej zastávke

Premeňte prestávky na občerstvenie na zábavné dobrodružstvo. Deti veľmi radi objavujú nové miesta, takže sa na to určite pripravte. Ak máte v aute dosť miesta, určite si so sebou zoberte bicykle. Postavte stan a doprajte si po náročnej ceste autom zaslúžený oddych v prírode. A nezabudnite pribaliť ani zábavný stan pre deti, aby sa mali kde hrať so svojimi obľúbenými hrami a hračkami. Určite sa veľmi potešia, keď si budú môcť ísť zaplávať alebo sa hrať vo vode. Preto im zoberte všetky plávacie potreby a aj vodovzdorné vrecká, do ktorých zabalíte mokré uteráky a plavky.

Keď budete plánovať dopredu, máte veľkú šancu, že vás spoločný výlet dopadne presne podľa vašich predstáv. Vďaka dobrej príprave si budete môcť bez stresov užívať spoločné chvíle plné zábavy. A vďaka príjemným rozhovorom a zábavným hrám vám dlhá cesta prejde oveľa rýchlejšie. Vyskúšajte naše rady a vychutnajte si nezabudnuteľné chvíle na výlete s rodinou.

 

This stylish and sturdy kids' bike with 12-inch wheels is a perfect gift for your child. Equipped with height-adjustable saddle and handle bar, the bicycle will provide years of fun.      Our princess play tent will bring great enjoyment to your beloved children. Have fun with our play tent!      Just twist, wiggle and go with our kids swivel car! This twist car keeps your child active and develops their balance and coordination skill during playtime.

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .