Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.2 / 5

Stoličky a barové stoličky

Zobrazuje sa: 1-48 z 682
  • ...

Rôznofarebné barové stoličky

Ak máte barový stolík, vstavaný barový pult alebo miesto pri kuchynskom pulte, barové stoličky sú pre vás nevyhnutné. Budú taktiež pekným doplnkom do miestnosti. Barové stoličky sa líšia od normálnych stoličiek tým, že sú vyššie a často mávajú aj operadlo, čo zaručuje pohodlie, ak budete na nich často sedávať. Na vidaXL môžete nájsť krásny výber barových stoličiek v rôznych žiarivých, ako a decentných farbách, s opierkami a opierkami na ruky, ako aj bez nich. Výrazné farebné barové sedadlá v kombinácií so stolom v neutrálnej farbe budú vyzerať skutočne luxusne!

Pohodlné barové stoličky do každého interiéru

Tu na vidaXL nájdete fantastický sortiment barových stoličiek v rôznych štýloch. Rozmanitosť farieb a prevedení zaručuje, že u nás nájdete dokonalú barovú stolićku do každého interiéru. Od viacfarebných barových sedadiel s plynovým piestom až ku klasickému dizajnu, od jednoduchých stoliček až po barové stoličky s opierkami na chrbát a na ruky – všetko tu pre vás máme! Ak chcete mať možnosť zasunúť stoličky pod barový pult aby nezaberali miesto, nemali by ste si vybrať barové stoličky s opierkami na ruky. Tak, ako máme stoličky v rôznych farebných paletách a tvaroch, máme na výber aj rôzne skvelé materiály: napríklad krásne textilné čalúnenie, drevo či umelú kožu.

Navyše miesto na sedenie pre hostí

Často k sebe pozývate hostí na večeru, radi doma zabávate svojich priateľov a usporiadávate večierky? Ak áno, bude pre vás barová stolička nielen dekoratívnym kúskom, no taktiež veľmi praktickým miestom na sedenie naviac. Keďže má väčšina našich barových stoličiek nastaviteľnú výšku, budú môcť vaši hostia sedieť v (približne) rovnakej výške ako tí, ktorí sedia na normálnych stoličkách či na sedačke.

Kúpte si len jednu barovú stoličku alebo celú súpravu

Ak máte barový stôl alebo pult, je pre vás súprava barových stoličiek nevyhnutná. Ak potrebujete stoličku ku kuchynskému pultu alebo malému stolíku, vystačí vám len jedna barová stolička alebo súprava dvoch. Vďaka nášmu skvelému výberu barových stoličiek sú možnosti v podstate nekonečné!

Zobraziť viac