Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5

Konferenčné stolíky

Zobrazuje sa: 1-48 z 606
  • ...

Vyberte si jedinečný konferenčný stolík

Veľmi ľahký spôsob, ako dodať do svojho interiéru štýl, je vybrať si a pridať do ňho krásny konferenčný stolík. Na vidaXL si môžete vybrať stolík s jedinečným dizajnom. V ponuke máme skvelý výber konferenčných stolíkov, aby ste si vybrali pre svoju domácnosť ten správny kúsok.

Malé stolíky sú nevyhnutnou súčasťou každej miestnosti. Sú praktické, no slúžia v interiéri aj ako dekorácia či hlavný bod miestnosti. Keďže sa konferenčné stolíky väčšinou umiestňujú do stredu izby, je dôležité, že vyberiete taký, ktorý sa hodí k Vášmu interiéru. Na konferenčom stolíku môžete podávať občerstvenie a nápoje, no taktiež na ňom uskladniť časopisy. Sú skvelým miestom, na ktorý môžete uložiť diaľkové ovládanie a mať ho vždy poruke, keď sledujete obľúbený TV seriál.

Rôzne typy konferenčných stolíkov

Vo vidaXL máme v ponuke množstvo krásnych konferenčných stolíkov. Dizajnový stolík určite ohúri Vašich hostí. Majú skvelé okrúhle tvary, ktoré zjemnia interiér. Ak hľadáte drsnejší vzhľad, vyberte si jeden z vidaXL konferenčných stolíkov z regenerovaného dreva. Farby stolíkov sa líšia, vďaka čomu je každý kúsok výnimočný. Nohy zo železa dodávajú stolíkom industriálny vzhľad. Pre milovníkov moderného nábytku máme napríklad stolíky s lesklou povrchovou úpravou a ostrými obdĺžnikovými tvarmi.

Skombinujte rôzne typy nábytku

Ak sa neviete rozhodnúť medzi dvoma stolíkmi, máte príležitosť skombinovať obi dva, či dokonca tri stolíky dokopy. Vyberte si rôzne farby a tvary, aby ste vytvorili skutočne jedinečný vzhľad. Zadovážte si jeden veľký konferenčný stolík a skombinujte ho s menším stolíkom z rovnakého materiálu, čo interior zjednotí.

Zobraziť viac