Neobyčajný sortiment
Doprava zdarma
Skvelé ceny

Príslušenstvo k bazénom a vírívkám

Praktické a zábavné bazénové doplnky

Ak už máte bazén vo svojej záhrady počas leta alebo po celý rok, je dôležité, aby ste sa o ňho správne starali. Toto docielite pomocou niekoľkých praktických bazénových doplnkov. Vodu udržíte čistú pomocou filtračného čerpadla, robotického čističa alebo jednoduchého krytu na bazén. Okrem všetkého dokážete udržiať bazén teplý vďaka výmenníku tepla. Na vidaXL nájdete aj iné príslušenstvo, ako napríklad schodíky, rebríky, nafukovačky, svetlá a súpravy na šnorchlovanie.

Zakúpte si svoje obľúbené bazénové doplnky na vidaXL

Ak hľadáte bazénové doplnky v rôznych tvaroch a veľkostiach, vidaXL je pre vás tým správnym miestom. Na našom internetovom obchode nájdete okrem iného kryty na bazény rôznych veľkostí (okrúhle aj obdĺžnikové). Ďalším spôsobom, ako môžete udržiavať vodu čistú je použitím (filtračného) čerpadla alebo bazénového vysávača. Bazénový vysávač vám pomôže vyčistiť steny a podlahu bazéna v priebehu niekoľkých okamihov. Bazénové vysávača fungujú automaticky, a tak môžete vykonávať iné činnosti kým sa váš bazén čistí. Ak chcete svoj bazén používať aj večer, je vhodné nainštalovať niekoľko bazénových svetiel. Okrem toho že sú praktické, dodajú bazénu krásny výzor.

Viac zábavy počas plávania!

Okrem praktického príslušenstva ponúkame niekoľko zábavných doplnkov, ktoré ešte viac spríjemnia váš čas strávený v bazéne. Predstavte si nafukovačky, nafukovacie kreslá či dokonca lehátka, v ktorých môžete plávať na hladine svojho bazéna. Čo takto zadovážiť si niekoľko súprav na šnorchlovanie? Vaše deti ich budú zbožňovať!

Zobraziť viac