Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5

Elektrické masážne kreslá

Zobrazuje sa: 1-48 z 237

Úžasné a pohodlné masážne kreslo

Ak vás často pobolievajú svaly a pociťujete napätie v tele, masážne kreslo sa zaručene stane vašim novým najobľúbenejším kúskom nábytku. Je možné, že si pri predstave masážneho kresla pomyslíte na množstvo tlačidiel a káblov, no na vidaXL máme pre vás masážne kreslá v elegantnom a decentnom prevedení. Tieto kreslá sú zvyčajne z umelej kože a majú aj praktické diaľkové ovládanie. Vyberte si vhodný masážny program a začnite relaxovať!

Vyberte si to správne masážne kreslo

Pri výbere nového masážneho kresla je tu pár vecí, na ktoré by ste nemali zabudnúť. V prvom rade musí byť pohodlné, a tak sa sústreďte na hĺbku jeho sedadla. Ak kreslo nemá podnožku, malo by byť tak vysoké, aby ste mohli mať obe svoje chodidlá položené vodorovne na zemi. Operadlo je polohovateľné, no možno vám bude pohodlné aj vo vzpriamenej polohe. Posledným faktorom je počet funkcií, ktoré kreslo má. Je len na vás, aké funkcie potrebujete.

Rôzne modely

Masážne kreslá sú dostupné v rôznych prevedeniach: vyberte si masážne kreslo bez opierok na ruky, s opierkami, so vstavanou podnožkou, so samostatnou podnožkou, alebo dokonca masážnu leňošku. Keď si natiahnete nohy, budete sa môcť pri večernom sledovaní televízie úplne uvoľniť. Niektoré elektrické kreslá majú aj funkciu masáže nôh.

Zobraziť viac