Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5
Nábytok  (362)
Stoly  (362)

Nočné stolíky

Zobrazuje sa: 1-48 z 362

Vysokokvalitné nočné stolíky

Nočné stolíky sú nenahraditeľnou súčasťou každej spálne! Poskytujú ideálne miesto, kde si môžete položiť vašu obľúbenú knižku, budík či krásnu lampu. Keď si vyberiete nočný stolík s dvierkami, získate tak viac úložného priestoru a vo vašej spálni bude väčší poriadok. Na vidaXL nájdete skvelý sortiment veľmi kvalitných nočných stolíkov, počnúc od krásnych výrobkov predávaných jednotlivo až po pôsobivé súpravy skriniek.

Nočný stolík: nenahraditeľný doplnok do spálne

Na nočný stolík si zvykneme odkladať množstvo predmetov a veľakrát si to ani nevšimneme. Vo väčšine spálni by ste na nočnom stolíku našli lampu a, samozrejme, budík. Niektorí ľudia si naň položia okuliare, pohár vody či knihu alebo časopis. Nočný stolík predstavuje ideálny doplnok do interiéru, ktorý vám počas pohodových večerov strávených v posteli umožní mať poruke všetko, čo potrebujete. Pri nakupovaní nového stolíka by ste mali brať do úvahy štýl zariadenia vašej spálne. Z akého materiálu je vyrobená vaša posteľ a akú má farbu? Na vidaXL nájdete bohatú ponuku neutrálnych a drevených nočných stolíkov, ktoré budú vyzerať skvele v akejkoľvek spálni.

Riešenia pre menšie spálne

Ak máte menšiu spálňu, kde nie je dostatok priestoru, je možné, že sa vám nočný stolík k posteli nezmestí. V tom prípade vám odporúčame malú poličku, kam si môžete položiť lampu alebo budík.

Kombinovanie nočného stolíka a postele

V niektorých prípadoch si môžete zaobstarať posteľ s nočnými stolíkmi ako sadu. Avšak môžete si ich zakúpiť aj osobitne a v spálni tak vytvoriť veselú farebnú kombináciu.

Zobraziť viac