Neobyčajný sortiment
Doprava zdarma
Skvelé ceny
Kiyoh hodnotenie: 4.25 / 5 (1059 recenzií)

Záhradné ležadlá

Zobrazuje sa: 1-48 z 225

Maximálny relax na záhradnom lehátku

Väčšina ľudí považuje záhradné lehátko za luxusnú záležitosť, ale ak sa nad tým poriadne zamyslíte, uvidíte, že nie je žiaden dôvod, prečo by ste si nemali lehátko dopriať! Akonáhle začne na jar ohrievať slnko, môžete si na svojom lehátku zatvoriť oči a predstavovať si, že ste na krásnom exotickom ostrove. Pekné záhradné lehátko s čistými či zaoblenými líniami a mäkkými poduškami vám dodá pocit luxusu a pohodlia. Vyberte si atraktívny model z ratanu, prútia alebo dreva. vidaXL má pre vás jednoduché plážové lehátka, no taktiež luxusné verzie pre vašu záhradu.

Záhradné lehátka, ktorá vydržia vonku celé roky

Nie je vždy jednoduché lehátko uskladniť, najmä ak nie je skladacie. V takomto prípade je praktické zadovážiť si lehátko z vodeodolného materiálu, ako je napríklad umelý ratan. Hliníkové lehátka od vidaXL sú taktiež obzvlášť vhodné pre vonkajšie použitie.

Exkluzívne lehátka na záhradu

Čo je príjemnejšie, ako si spraviť pohodlie na záhradnom lehátku s knihou a nápojom, akonáhle vysvitne slnko? Môžete si vyberať zo skutočne širokého sortimentu. Skladacie lehátko je praktické, pretože nezaberie príliš veľa miesta pri skladovaní a prípadne si ho môžete zobrať so sebou k vode. Na výber máme taktiež luxusné ratanové lehátka pre dve osoby, často doplnené baldachýnom, alebo súpravy dvoch lehátok so slnečníkom či so stolčekom. Lehátka so strieškou alebo slnečníkom sú zároveň skvelou voľbou, ak si chcete užívať krásne počasie vonku, a zároveň byť chránení pred prudkým priamym slnečným žiarením.

Zobraziť viac