Kategórie tovaru do kúpeľne


Kúpeľňa predstavuje akési súkromné a oddychové miestečko, ktoré je len naše, a preto by mala byť štýlová a pohodlná. Vynovte si zariadenie kúpeľne s našimi inšpiráciami na kúpeľňový nábytok. Ak si nie ste istí, aký nábytok sa hodí do kúpeľne, jednoduchým riešením bude zaobstarať si súpravu kúpeľňového nábytku. Potom môžete priestor ešte viac vylepšiť s úložnými riešeniami do kúpeľne, vodovodnými armatúrami a ďalšími doplnkami. Medzi obľúbené toaletné skrinky do kúpeľne patria modely na dve umývadlá, ktoré zároveň poskytujú množstvo úložného priestoru, takže by ste si ich určite mali pozrieť v našej kolekcii. A netreba zabúdať ani na malé detaily, ako sú nadýchané mäkučké uteráky či veselé sprchové závesy, ktoré dokážu krásne oživiť vzhľad kúpeľne. Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si svoju súkromnú oddychovú oázu!Kolekcia tovaru do kúpeľne


Kúpeľňa je viac než len funkčný priestor. Dá sa vnímať aj ako plátno, na ktorom môžete prejaviť svoju kreativitu. Naša kolekcia tovaru do kúpeľne je preto dôležitou súčasťou kúpeľňového dizajnu, ktorý chcete docieliť. Nájdete tu všetko, čo potrebujete na zariadenie vašej vysnívanej kúpeľne. Od zrkadiel a skriniek pod umývadlo až po doplnky do práčovne, a tak si každý príde na svoje. Ponúkame aj množstvo doplnkov do kúpeľne z recyklovaného dreva. Nezabudnite ani na dôležité detaily, ako je osobná váha a tovar na osobnú starostlivosť. Tak neváhajte, nakupujte a zariaďte si dokonalé wellness v pohodlí vašej kúpeľne!

Zrkadlové skrinky


Skrinky pod umývadlo


Sušiaky na bielizeň

€ 31.99

Vrátane DPH


Košíky do sprchy


Prostriedky na pranie


Predmety na kúpanie a saunu

€ 61.99

Vrátane DPH


Dodatki za kopalnico


Predelani materiali


Varnost in čistoča

€ 33.99

Vrátane DPH


Tipy a nápady na zariadenie kúpeľne


Hľadáte ďalšie inšpirácie do kúpeľne? Skvelé! Máme pre vás zopár nápadov, ktoré vám pomôžu vniesť do vašej kúpeľne zenovú atmosféru. Okrem súprav kúpeľňového nábytku a ďalších doplnkov vám prinášame aj užitočné tipy na zariadenie kúpeľne. Pozrite si naše najobľúbenejšie interiérové trendy a nadčasové štýly, aby ste vedeli, akým smerom sa ubrať. Pomôžu vám zistiť, ako svojej kúpeľni dodať nádych vášho osobného vkusu. Stavte na farebné dlaždice, rastliny a nástenné umenie. Premeňte svoju kúpeľňu na pohodovú oázu a doprajte si štýlový relax!

Farebné kombinácie v interiéri od A po Z

Farby dokážu upútať pohľady, zmeniť náladu a zvýrazniť niektoré detaily v akomkoľvek priestore.

Čítať viackeyboard_arrow_right

Štýly dizajnu

Prezrite si našu stránku Štýly a inšpirujte sa!

Čítať viackeyboard_arrow_right

Interiérové trendy

Objavujte aktuálne trendy v interiérovom a záhradnom dizajne.

Čítať viackeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Veľmi sa tešíme, keď vidíme, ako si naši zákazníci zariaďujú nádherné priestory s našimi výrobkami a o svoje výtvory sa podelia aj s ostatnými vďaka #sharemevidaXL. Od krásnych záhrad až po útulné interiéry – kreativita našich zákazníkov nás skutočne inšpiruje. Aj vy sa môžete pridať k našej komunite a podeliť sa o svoj dizajn inšpirovaný vidaXL. Oslavujme našu vášeň pre krásne a pohodlné bývanie, zdieľajme inšpirácie medzi sebou a vytvárajme ešte krajšie dizajny!

Nájdite všetko