Kategórie tovaru do záhrady


Len si to predstavte: vyjdete na záhradu, nadýchnete sa čerstvého vzduchu a pokocháte sa pohľadom na vaše rastlinky a kvety. Znie to úžasne, no nie? Nechajte sa viesť našimi inšpiráciami na záhradný nábytok a vytvorte si čarovný vonkajší priestor. Neviete, aký typ nábytku sa najviac hodí na oddychové posedenia vonku? To nevadí, máme pre vás množstvo skvelých tipov na záhradný nábytok. Ak sa chystáte na práce v záhrade, pozrite si aj naše záhradné potreby. Nájdete u nás všetko od záhradných doplnkov, ako je náradie či vonkajšie konštrukcie a prístrešky, až po zariadenie záhrady a ďalšie príslušenstvo, a tak máte svoju vysnívanú vonkajšiu oázu na dosah ruky.Kolekcia tovaru do záhrady


Pripravte sa na poriadnu dávku inšpirácie do záhrady s našou kolekciou tovaru do vonkajších priestorov. Máme pre vás množstvo záhradných doplnkov, ako napríklad náradie a kvetináče, aby ste sa mohli o svoju zelenú oázu príkladne starať. Vytvorte si príjemné prostredie so záhradnými fontánami a ozdobami alebo s maličkým záhradným jazierkom. Ak máte bazén, nezabudnite si pozrieť naše bazénové príslušenstvo, ktoré vám uľahčí údržbu a čistenie bazéna. Nájdete u nás aj krásne záhradné dekorácie, vtáčie búdky a domčeky pre včely, s ktorými bude váš vonkajší priestor vyzerať ako z rozprávky. Slúži vaša záhrada aj ako miestečko na hranie pre deti? Potom ich zabavte vonkajšími hračkami a ihriskami. Premeňte svoju záhradu na všestranný priestor, kde si budete môcť naplno užívať pobyt na čerstvom vzduchu!

Záhradnícke potreby


Záhradné kvetináče


Jazierka a fontány

Teraz populárne
€ 30.99

Vrátane DPH


Plavecké potreby a údržba bazéna


Detské vonkajšie hry


Komposty a sudy na dažďovú vodu

€ 149.99

Vrátane DPH


Vonkajšie dekorácie

€ 54.99

Vrátane DPH

Ponuka Teraz populárne
€ 70.99

Vrátane DPH


Biodiverzita

€ 71.99

Vrátane DPH


Tipy a nápady na zariadenie záhrady


Máme všetko, čo potrebujete, aby ste zo svojich vonkajších priestorov vyčarovali nádherné miesto plné rozkvitnutých kvetov. Hľadáte inšpirácie na záhradný nábytok? Či už hľadáte dokonalú súpravu nábytku na terasu alebo vhodný materiál vonkajšieho nábytku, naši sprievodcovia nákupom vám pomôžu zariadiť si pohodlný priestor. A pozrite si aj naše záhradkárske tipy na jednotlivé ročné obdobia. Či už s prácami v záhrade len začínate alebo ste dlhoročný záhradkár, máme pre vás skvelé rady, od sadenia rastlín až po orezávanie stromov a kríkov. A ak hľadáte nápady na zariadenie záhrady, tiež ste na správnom mieste. Poďte si ich pozrieť a pusťte sa do práce!

Ako vybrať najlepší materiál vonkajšieho nábytku

Aké sú najdôležitejšie faktory, ktoré treba brať do úvahy pri výbere vonkajšieho nábytku?

čítaj viackeyboard_arrow_right

Ako pripraviť a vyzdobiť záhradu pred príchodom zimy

S každým novým ročným obdobím si záhrada prechádza dôležitými zmenami a procesmi.

objaviť viackeyboard_arrow_right

Sprievodca záhradkárčením pre začiatočníkov

Existuje veľa dobrých dôvodov, prečo sa hovorí, že záhradkárčenie je lacnejšie ako terapia.

objaviť viackeyboard_arrow_right

Jarné nápady a dekorácie do záhrady

Aj keď vonku stále cítiť studený zimný vzduch, pomaly nás to začína ťahať do záhrady.

objaviť viackeyboard_arrow_right

Kúpa vonkajšieho nábytku – všetko, čo potrebujete vedieť

Čas strávený na čerstvom vzduchu má nevyčísliteľnú hodnotu.

objaviť viackeyboard_arrow_right

Najlepšie záhradné doplnky

Oddychovanie na slniečku je tým najlepším spôsobom, ako si užiť krásne letné dni.

objaviť viackeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Veľmi sa tešíme, keď vidíme, ako si naši zákazníci zariaďujú nádherné priestory s našimi výrobkami a o svoje výtvory sa podelia aj s ostatnými vďaka #sharemevidaXL. Od krásnych záhrad až po útulné interiéry – kreativita našich zákazníkov nás skutočne inšpiruje. Aj vy sa môžete pridať k našej komunite a podeliť sa o svoj dizajn inšpirovaný vidaXL. Oslavujme našu vášeň pre krásne a pohodlné bývanie, zdieľajme inšpirácie medzi sebou a vytvárajme ešte krajšie dizajny!

Nájdite všetko