Kategórie tovaru do obývačky


Obývačka by mala byť pohodovým miestom, kde si oddýchnete po náročnom dni a kde trávite čas s rodinou a priateľmi. Aby sme vám pomohli s jej zariaďovaním, pripravili sme pre vás kolekciu nábytku do obývačky. Pozrite si našu kolekciu nábytku do obývačky a zistite, aký typ nábytku sa najviac hodí do tejto izby. Určite budete chcieť pohodlnú pohovku, konferenčný stolík na rôzne pochutiny a TV stolík na pohodové večery pri filme. Potom stačí už len pridať zopár detailov v podobe stoličiek, farebných kobercov a útulných vankúšov. A pokiaľ ide o zábavu, pozrite si rôzne doplnky a zariadenia do obývačky.Kolekcia tovaru do obývačky


Pripravte sa na premenu obývačky. Naša kolekcia doplnkov do obývačky obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste si mohli zariadiť štýlový a funkčný priestor. Nájdete u náš všetko od TV skriniek s LED až po priestorovo úsporný nástenný nábytok. A náš nábytok z recyklovaného dreva je šetrný k životnému prostrediu a umožní vám zariadiť si jedinečnú obývačku. Možno si budete chcieť popozerať aj výrobky na starostlivosť o nábytok, ako sú rôzne prípravky a obaly. Váš čisto nový nábytok si vďaka nim dlhšie zachová svoj pekný vzhľad. Ak si chcete namontovať televízor na stenu, nezabudnite ani na montážne príslušenstvo a náradie, ktoré na to budete potrebovať. Privítajte svoj nový štýlový priestor s našou kolekciou doplnkov do obývačky!

TV skrinky s LED


Priestorovo úsporný nábytok (nástenný)


Recyklované materiály

Snežítka


Starostlivosť o nábytok


Príslušenstvo na montáž TVObývačka: tipy a nápady


Každá obývačka by mala vynikať a s našou kolekciou inšpirácií do obývačky to nebude žiadny problém. Nájdete u nás rôzne štýly a trendy, od bohémskeho až po moderný, aby ste si mohli vyberať podľa svojho vkusu. A s našimi sprievodcami nákupom nábytku sa budete pri výbere vhodných doplnkov cítiť ako ozajstný profesionál. Pozrite si naše stylingové tipy a nápady na doplnky a oživte si zariadenie obývačky!

Štýly interiérového dizajnu

Aké sú rôzne štýly interiérového dizajnu a ako vám pomôžu vyjadriť vašu jedinečnú osobnosť? Popozerajte si náš zoznam štýlov interiérového dizajnu.

Objavte viackeyboard_arrow_right

Farebné kombinácie v interiéri od A po Z

Farby dokážu upútať pohľady, zmeniť náladu a zvýrazniť niektoré detaily v akomkoľvek priestore.

prečítať príspevokkeyboard_arrow_right

Sprievodca nákupom: ako si vybrať dokonalý konferenčný stolík

Pri zariaďovaní obývačky treba mať na pamäti hneď niekoľko ústredných prvkov, ktoré si vyžadujú starostlivý výber.

prečítať príspevokkeyboard_arrow_right

Najlepšie tipy, ako si vybrať ideálne kreslo

Ak hľadáte kreslo, ktoré zaručene zapôsobí, treba myslieť aj na ďalšie veci.

prečítať príspevokkeyboard_arrow_right

Užitočné rady pri výbere podstavca na TV

Televízor je stredobodom obývačky, a preto sa vám určite zíde zopár dobrých rád o tom, ako si vybrať vhodný podstavec na TV.

prečítať príspevokkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Veľmi sa tešíme, keď vidíme, ako si naši zákazníci zariaďujú nádherné priestory s našimi výrobkami a o svoje výtvory sa podelia aj s ostatnými vďaka #sharemevidaXL. Od krásnych záhrad až po útulné interiéry – kreativita našich zákazníkov nás skutočne inšpiruje. Aj vy sa môžete pridať k našej komunite a podeliť sa o svoj dizajn inšpirovaný vidaXL. Oslavujme našu vášeň pre krásne a pohodlné bývanie, zdieľajme inšpirácie medzi sebou a vytvárajme ešte krajšie dizajny!

Nájdite všetko