Odhlásiť sa
Teraz ste odhlásený.
Pokračovať
Ďakujeme vám za predplatenie!
Skontrolujte vašu e-mailové schránku, čoskoro obdržíte váš exkluzívny kód kupóna!
Ďakujeme vám za Váš záujem o náš newsletter

Prosím, potvrďte ho klknutím na odkaz v emaili, ktorý sme Vám práve zaslali. Ďakujeme!

Aby ste získali svoj kód kupóna na zľavu, kliknite prosím na potvrdzovací odkaz v e-maile, ktorý sme vám práve poslali.

Zatvoriť
ODOŠLITE SPÄTNÚ VÄZBU

Zrkadlá

Zoradiť podľa:
Najpredávanejšie
Cena
Filter
Výrobok, ktorý hľadáte, sa, bohužiaľ, nenachádza na sklade. Tu si môžete pozrieť podobné výrobky.

Pozrite sa na seba do jedného z našich krásnych zrkadiel

Zrkadielko zrkadielko povedz že mi, kto je najkrajší v tejto zemi? Ste ten typ človeka, ktorý sa pozerá do zrkadla vždy, keď sa naskytne príležitosť, alebo zrkadlo skôr používate len vtedy, keď si čistíte zuby? Nech už má pre vás zrkadlo akúkoľvek funkciu, v žiadnej domácnosti nesmie chýbať!

Zrkadlo neslúži len na to, aby ste skontrolovali svoj dokonalý vzhľad, no taktiež opticky zväčšuje priestor. Tu na vidaXL nájdete skvelý výber stojacích zrkadiel, nástenných zrkadiel, šperkovnic so zrkadlami, ako aj menšie kozmetické zrkadielka.

Veľké aj malé dekoratívne zrkadlá

V dnešnej dobe sa dajú kúpiť zrkadlá všetkých tvarov a veľkostí. Veľké šatňové zrkadlo vám umožní vidieť sa v plnej kráse a navyše opticky zväčší malú miestnosť. To isté platí aj pre nástenné zrkadlá. Ak na to pôjdete múdro a zrkadlá rozmiestnite správne, priestor bude pôsobiť omnoho vzdušnejšie a miestnosti dodáte sviežu atmosféru plnú života. Na vidaXL nemáme len veľké a nápadné zrkadlá do vašej obývačky či predsiene. Ponúkame vám aj úžasný výber zrkadiel menších rozmerov, ktoré môžete umiestniť vedľa svojej postele či na konferenčný stolík.

Osvetlené zrkadlá

Čo sa týka zrkadiel, dobré osvetlenie je nevyhnutné. To platí najmä pre zrkadlá do kúpeľne, ktoré sú používané najčastejšie a ktoré potrebujú byť dobre osvetlené. Na vidaXL nájdete osvetlené kúpeľňové zrkadlá, a taktiež šperkovnice s LED osvetlením a zrkadielkovými dvierkami… čo viac si môžete priať?  Keď skrinku na šperky otvoríte, budete na svoje šperky vždy dobre vidieť vďaka vstavaným LED svetlám. A keď je skrinka zatvorená, môžete sa do krásneho zrkadla v pôvabnom drevenom ráme pozerať, ako skvelo vyzeráte.

ZAREGISTRUJTE SA K ODBERU NEWSLETTERA

Exkluzívne ponuky pre našich členov

Výrobky na výpredaj

Nové výrobky a výhodné ponuky

Získajte 5€ zľavu**

vidaXL rešpektuje vaše súkromie
*Odhlásenie je možné kedykoľvek
**pri nákupe produktov vidaXL v hodnote €100