Neobyčajný sortiment
Doprava zdarma
Skvelé ceny
Pricemania hodnotenie: 4.4 / 5
Dom a záhrada  (237)
Dekorácie  (237)
Zrkadlá  (237)

Zrkadlá

Zobrazuje sa: 1-48 z 237

Pozrite sa na seba do jedného z našich krásnych zrkadiel

Zrkadielko zrkadielko povedz že mi, kto je najkrajší v tejto zemi? Ste ten typ človeka, ktorý sa pozerá do zrkadla vždy, keď sa naskytne príležitosť, alebo zrkadlo skôr používate len vtedy, keď si čistíte zuby? Nech už má pre vás zrkadlo akúkoľvek funkciu, v žiadnej domácnosti nesmie chýbať!

Zrkadlo neslúži len na to, aby ste skontrolovali svoj dokonalý vzhľad, no taktiež opticky zväčšuje priestor. Tu na vidaXL nájdete skvelý výber stojacích zrkadiel, nástenných zrkadiel, šperkovnic so zrkadlami, ako aj menšie kozmetické zrkadielka.

Veľké aj malé dekoratívne zrkadlá

V dnešnej dobe sa dajú kúpiť zrkadlá všetkých tvarov a veľkostí. Veľké šatňové zrkadlo vám umožní vidieť sa v plnej kráse a navyše opticky zväčší malú miestnosť. To isté platí aj pre nástenné zrkadlá. Ak na to pôjdete múdro a zrkadlá rozmiestnite správne, priestor bude pôsobiť omnoho vzdušnejšie a miestnosti dodáte sviežu atmosféru plnú života. Na vidaXL nemáme len veľké a nápadné zrkadlá do vašej obývačky či predsiene. Ponúkame vám aj úžasný výber zrkadiel menších rozmerov, ktoré môžete umiestniť vedľa svojej postele či na konferenčný stolík.

Osvetlené zrkadlá

Čo sa týka zrkadiel, dobré osvetlenie je nevyhnutné. To platí najmä pre zrkadlá do kúpeľne, ktoré sú používané najčastejšie a ktoré potrebujú byť dobre osvetlené. Na vidaXL nájdete osvetlené kúpeľňové zrkadlá, a taktiež šperkovnice s LED osvetlením a zrkadielkovými dvierkami… čo viac si môžete priať?  Keď skrinku na šperky otvoríte, budete na svoje šperky vždy dobre vidieť vďaka vstavaným LED svetlám. A keď je skrinka zatvorená, môžete sa do krásneho zrkadla v pôvabnom drevenom ráme pozerať, ako skvelo vyzeráte.

Zobraziť viac